Не пропусти

З місцевими перевізниками визначено процедуру, за якою учасники АТО будуть пересуватися по місту в пасажирському транспорті

7 червня відбулася чергова нарада щодо впровадження «Картки вознесенця», на якій присутніми обговорювалися питання систематизації звітів по перевезенням у програмі 1С та технічних неполадок з зчитуючими пристроями.

Найголовнішим з питань стало перевезення по місту учасників АТО. Після жвавих обговорень представники всіх сторін дійшли згоди щодо перевезення учасників АТО. Міська влада відшкодовуватиме пільговий проїзд тільки за учасників АТО, які зареєстровані у місті Вознесенську!

Тож наполегливо просимо учасників АТО, які прописані у Вознесенську, отримати «Картку вознесенця»! Це дасть можливість побачити реальні цифри, згідно яким міська влада буде відшкодовувати кошти за пільговиків перевізнику. Інші громади з Вознесенського району, які користуються міським транспортом, мають заключити договори з перевізниками та відшкодовувати за своїх мешканців громади-учасників АТО самостійно! Перевезення по місту учасників АТО з інших міст та населених пунктів України перевізник згодився тимчасово взяти на себе, поки в державі чітко не пропишуть алгоритм вирішення цього питання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/socalniy-zahist/481-z-mscevimi-perevznikami-viznacheno-proceduru-za-yakoyu-uchasniki-ato-budut-peresuvatisya-po-mstu-v-pasazhirskomu-transport.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.