Не пропусти

Простерилізувати тварин безкоштовно може кожен!

1528179943_ryatuvaty-bezprytulnyh-tvaryn-v-oblasti-dopomagae_12

Поспішаючи на роботу, крокуючи до школи, магазину, або просто прогулюючись, ми спостерігаємо немало безпритульних тварин (собак) на вулицях міста. Вони мешкають у дворах будинків, під’їздах багатоповерхових житлових будинків, де жалісливі мешканці підкормлюють їх.

Для утримання безпритульних тварин у під’їздах багатоквартирних будинків обов’язково необхідна згода усіх мешканців даного житлового будинку на утримання цих тварин, так як згідно Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах не дозволяється утримувати собак і котів в місцях загального користування (коридори, сходові площадки, горище, підвали і т. ін.).

Також відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняється знищувати безпритульних тварин. Отже, одразу постає питання – що робити?

Як альтернативний вихід — проведення безкоштовної стерилізації. Стерилізація збереже життя вихованцям, надасть можливість спілкуватися з ними, але припинить розмноження та зменшить чисельність бродячих тварин в місті. Після проведення стерилізації необхідно належним чином утримати тварину та забезпечити за нею відповідний догляд.

Просимо усіх небайдужих мешканців міста, — звертайтесь до Управління ЖКГ та КБ Вознесенської міської ради для отримання направлення на безкоштовну стерилізацію тварин у Вознесенській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

Заздалегідь дякуємо за розуміння та співпрацю!

Тел. 4-52-86, 4-04-16.

http://voz.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/460-prosterilzuvati-tvarin-bezkoshtovno-mozhe-kozhen.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.