Не пропусти

Засуджений ДУ «Вознесенська ВК (72)» напав на працівника колонії з метою повернення мобільного телефону

29 травня 2018  року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області з обвинувальним актом надійшло кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина «Р».

Вищезазначена особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 392 КК України (дії, що дезорганізують роботу установ виконання покарань, тобто напад на адміністрацію, вчинений особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі)  КК України.

Обставини справи: громадянин «Р», відбуваючи покарання у виді позбавлення волі в ДУ «Вознесенська ВК (72)», 23 квітня близько 15-30 години умисно вчинив напад з метою повернення мобільного телефону, який відноситься до переліку предметів, зберігання яких засудженим заборонено, на представника адміністрації установи – старшого оперуповноваженого оперативного відділу ДУ «Вознесенська ВК (72)» капітана внутрішньої служби «Л».

За наслідками автоматизованого розподілу справу № 473/1785/18 було передано на розгляд судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Мироновій Оксані Володимирівні.

Судове засідання призначено на 11.06.18 о 13:00 год., яке відбудеться у залі судових засідань №1 у приміщенні суду за адресою: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібріка, 11.

Прес-секретар суду

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/495530/

Нагадаємо, що більшість шахрайський схем в Україні в телефонному режимі, здійснюють засуджені з міст позбавлення волі.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.