Не пропусти

Вознесенський міськрайонний суд відвідали студенти

З навчальним візитом Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області відвідали студенти третього курсу відділення «Правознавство» Вознесенського коледжу МНАУ та викладач Ободова Вероніка Володимирівна.

Даний захід було проведено з метою інформування студентів про організацію здійснення судочинства, надання допомоги у формуванні професійної орієнтації, отримання вичерпної інформації про роботу апарату суду та ведення судового процесу.

Студенти відвідали зали судових засідань, кримінальну та цивільну канцелярії, де дізналися про реєстрацію та  рух документів, щ надходять до суду, ознайомились з порядком автоматизованого розподілу справ між суддями,  проведенням судових засідань у режимі відеоконференції.

Майбутні випускники як слухачі відвідали декілька судових засідань, на яких у судовому порядку розглядалися  кримінальні провадження суддями кримінальної спеціалізації Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Дробинським Олександром Едуардовичем та Мироновою Оксаною Володимирівною.

Екскурсія для студентів виявилась водночас цікавою та повчальною,  адже майбутні правники мали можливість спостерігати за перебігом кримінального процесу, та переконатися у невідворотності покарання за вчинення злочинів.

Прес-секретар суду

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/493480/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.