Не пропусти

1 червня 2018 року розпочинає свою роботу шестиденний літній дитячий табір за проектом «Доступність у туристичній сфері»

 

Завдання Проекту полягає у проведенні Школи медіа освіти для дітей середнього та старшого шкільного віку. Крім того, Проект спрямований на розвиток туристичного потенціалу громад через забезпечення доступу до туристичних об’єктів учням з обмеженими можливостями. Під час школи плануються заняття, присвячені навичкам роботи у команді, методиці дослідженню туристичного потенціалу громади, різним аспектам медіа (виготовлення медіа продукту (відео, подкаст, статті у соц. мережах), виявлення фейкових повідомлень, тощо). Це допоможе учням набути комунікативних та технічних навичок для виробництва медіа-продукції, що сприятиме поширенню інформації про їхні проблеми. Учні досліджуватимуть питання доступності туристичних об’єктів для осіб з інвалідністю та висвітлюватимуть результати у своїх медіа-продуктах. Під час Школи учні працюють разом із помічниками-студентами. Планується виїзд з Вознесенська у локальну громаду для створення медіа-продукту на місці. Школа закінчується проведенням фестивалю майстерності, де учасники презентують створені медіа-продукти для громади міста (адміністрація, вчителі, журналісти, тощо).

Організатори: Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, Громадська організація «Майстерня добра» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Термін роботи: 1 червня – 6 червня 2018 року

Місце проведення першого етапу: м. Вознесенськ, Вознесенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Миколаївської обласної ради (вул. Пушкінська, 30)

Учасники: учні віком 13-16 років із загальноосвітніх шкіл та загальноосвітніх шкіл-інтернатів з м. Миколаєва та області.

http://uovmr.net.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.