Не пропусти

Як одна людина може змінити життя дитини-сироти і як саме ти можеш стати цією людиною

1527685683_sad-baby-1280x720-563x353

Від наставництва, патронатних вихователів, прийомних сімей чи дитячих будинків сімейного типу, опіки (піклування) до усиновлення. В Україні існує безліч способів допомогти дітям, які залишились без батьківського тепла .
В деяких видах такої допомоги від тебе знадобиться лише дружня підтримка, а в деяких — держава готова сплачувати «грошову винагороду» за вже більш професійну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих людей на зустріч з Павлом Шульгою — представником Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби в Миколаївській області, яка відбудеться 15 ЧЕРВНЯ 2018 о 10.00 у великій залі міськвиконкому.
Завітайте до нас! Ви матимете змогу не лише провести час з користю, а також познайомитись з цікавими людьми, які прагнуть допомагати іншим, обмінятися контактами, теплими обіймами та щасливими посмішками!

Вознесенський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради

http://voz.gov.ua/novini/424-yak-odna-lyudina-mozhe-zmniti-zhittya-ditini-siroti-yak-same-ti-mozhesh-stati-cyeyu-lyudinoyu.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.