Не пропусти

У Воронівці оголосили карантин. Знайшли тварину зі сказом

30 травня відбулося позапланове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Члени комісії цього разу обговорювали питання запровадження карантинних обмежень по сказу тварин на територію с. Воронівка Олександрівської об’єднаної територіальної громади,  з прилеглими до нього угіддями.

image

Причиною такого рішення став випадок захворювання собаки на сказ. До Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини надійшло екстрене повідомлення в телефонному режимі від Вознесенської ЦРЛ про звернення громадянки села Воронівка, по причині, що собака який прибився до подвір’я наніс укуси її доньці. Собака який знаходився на подвір’ї проявив агресію, утримувався безприв’язно в руки не давався. Було прийнято рішення собаку пристрелити. За встановленими лабораторними дослідженнями трупу собаки було встановлено діагноз сказ.

img_20180530_090003

По населеному пункту організовано медпрацівниками подвірні обходи по вулицях з метою виявлення укушених осіб.

Членами комісії в результаті заслуханої інформації вирішено оголосити неблагополучний пункт по сказу тварин с. Воронівка, та запровадити карантинні обмеження з 29 травня 2018 року на територію села, з прилеглими до нього угіддями.

До присутніх доведений комплексний план заходів щодо ліквідації сказу в неблагополучному пункті, який одноголосно затверджений присутніми.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=50106

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.