Не пропусти

Бузька ОТГ:тренінг з комунікацій

 Бузька ОТГ: почути та бути почутими – громада успішно застосовує секрети комунікації з метою згуртування громади.
   

   Про секрети комунікації в апараті ОТГ та про згуртованість громади загалом говорили під час тренінгу з комунікацій Юлія Почебут, радник з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, спільно з активом громади.
«Ваший беззаперечний плюс у єднанні громади. Дуже добре, що кожен мешканець ОТГ є причетним до всіх подій, що тут відбуваються. А як залучити до активніших дій молодь та людей поважного віку, про певні «чорні лебеді» комунікації ми сьогодні з вами поговоримо» — підкреслила Юлия Почебут, радник з питань комунікації.
Під час роботи обрано два питання до обворення – інформування населення поважного віку та залучення молоді до активної співпраці. У спільній дискусії обговорили місію, візію та цінності громади, пропрацювали комнікаційні задачі та шляхи співпраці в різними цільовими аудиторіями.
На практиці учасники тренінгу спробували з΄ясувати справжні причини кризових ситуацій та знайти оптимальні шляхи їх вирішення за допомогою ефективних каналів комунікації.

http://buzkagromada.gov.ua/new/DOBRE-komunikacii_z_Yuliya%20Pochebut.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.