Не пропусти

Патронаж над засудженими тепер відбуватиметься за новими правилами

29 травня під головуванням керуючого справами, голови спостережної комісії Виконавчого комітету Вознесенської міської ради Наталією Сербенюк відбулось засідання координаційної ради з питань впровадження «Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

В засіданні взяли участь представники ВК-72, Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, КП «КМП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вознесенського міськрайонного відділу пробації, Вознесенського ВП ГУ НП у Миколаївській області.

Раніше питаннями патронажу над засудженими під час їхньої підготовки до звільнення опікувалась безпосередньо виправна колонія. Тепер же супроводження засуджених покладено паралельно на Вознесенський міськрайонний відділ пробації.

На засіданні розглядались питання про співпрацю між органом пробації, підрозділами поліції, підрозділом з питань соціального захисту населення та закладами охорони здоров’я міста. Присутні обмінялись проблемними питаннями та шляхами їх вирішення, досвідом роботи із засудженими.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 http://voz.gov.ua/novini/410-patronazh-nad-zasudzhenimi-teper-vdbuvatimetsya-za-novimi-pravilami.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.