Не пропусти

Семінар-нарада з питань цивільного захисту

image

24 травня у приміщенні Вознесенської райдержадміністрації відбулася нарада — семінар щодо підготовки до участі в командно – штабних навчаннях, які відбудуться 26 червня. Даний захід проводився під головуванням представників ГУ ДСНС України у Миколаївській області та управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації, а також навчально – методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області.

Участь у нараді взяли керівництво міста та району, члени комісії з питань евакуації Вознесенського району. Питання, котрі підіймали під час зустрічі та розглядалися присутніми стосувалися планування евакуації на районному рівні, підготовки населення до здійснення заходів з евакуації. Під час засідання було проведено уточнення обов’язків членів комісії щодо виконання своїх функціональних обов’язків, здійснення контролю за підготовкою проведення евакуації, приймання і розміщення евакуйованого населення; підготовка підпорядкованих евакуаційних органів (об’єктових евакокомісій, збірних евакуаційних пунктів, приймальних евакуаційних пунктів) до виконання завдань.

Так, як Вознесенський район знаходиться у 30 – ти кілометровій зоні спостереження Южноукраїнської АЕС, аварія на даному об’єкті може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій.

Також обговорили та наголосили на питанні організації оповіщення населення, в тому числі непрацюючого населення, інвалідів з ураженням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю, психічними розладами за місцем проживання про початок евакуації при виникненні надзвичайної ситуації.

Увагу присутніх звернуто на спільному завданні скоординувати роботу всіх спеціалізованих служб, районної адміністрації, територіальних громад, міської ради, селищної, сільських рад, щоб забезпечити постійну готовність до проведення евакуаційних заходів.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=49920

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.