Не пропусти

Ремонтні роботи на трасі Н-24 знаходяться на особливому контролі ОДА, — Валентин Гайдаржи

У вівторок, 22 травня, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи провів спільну зустріч зі службою автодоріг в Миколаївській області, Патрульній поліцією, перевізниками — зернотрейдерами та представниками громадських організацій. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

45

На порядку денному стояло два основних питання. Перший — це готовність перевізників заїжджати на ГВК для вагового контролю та недопущення перевантажень. Другий — дотримання діючих нормативних актів при температурі понад + 28 ° С.

«В ході довгих обговорень з усіма учасниками зустрічі, представники перевізників — зернотрейдерів заявили про готовність проходити ваговий контроль і не допускати перевантажень по автомобільним дорогам. І погодилися з необхідністю збереження доріг, але в той же час, звернули увагу на відсутність достатньої кількості відстійників на дорогах. Представники ж громадських організацій пообіцяли сприяти по контролю роботи на ГВК згідно з вимогами чинного законодавства», — зазначив Валентин Гайдаржи.

6

За підсумками зустрічі учасники заходу визначилися, що в найкоротші терміни потрібно відпрацювати за додатковими майданчикам для ГВК. Також Патрульна поліція повинна виділити додаткові патрулі для забезпечення цілодобової роботи ГВК. САД планує протягом тижня підготувати ще два майданчики для пересувних ГВК і спільно з Патрульною поліцією відпрацює в робочому порядку організацію безпеки дорожнього руху.

7

Крім того, за інформацією Укртрансбезпеки за 22 травня габаритно-ваговий контроль на трасі Н-24 пройшли 102 вантажівок, на 6 автомобіля були складені протоколи за порушення. Заступник голови ОДА відмітив, що такий стан справ як і раніше — облдержадміністрацію не влаштовує. Також він додав, що роботи з ремонту доріг тривають. Так, на Н-11 тривають роботи по регенерації та аварійний ямковий ремонт. На Т-15-08 — ведуться роботи з укладання верхнього шару, М-14 — йде ямковий ремонт в межах міста Миколаєва. На Т-15-06 також триває ремонт аварійного дорожнього покриття., де вчора працювали 6 бригад – знаходяться на особливому контролі ОДА.

http://www.nikpravda.com.ua/remontni-roboti-na-trasi-m-24-znahodyatsya-na-osoblivomu-kontroli-oda-valentin-gajdarzhi/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.