Не пропусти

Процес об’єднання Вознесенська і Новогригорівської сільскої ради повинен пройти наново, встигнути у 2018р. вдасться навряд чи

Червень

Проекти рішень міської ради

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від ________________ 2018 року № ___ ___ сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про надання згоди на добровільне

приєднання територіальної громади

Відповідно до частини четвертої, п’ятої статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію Новогригорівського сільського голови щодо ініціювання добровільного приєднання, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на добровільне приєднання Новогригорівської сільської територіальної громади (Новогригорівська сільська рада) у складі сіл Новогригорівка, Ракове до Територіальної громади міста Вознесенська з адміністративним центром у місті Вознесенськ.

2. Надіслати це рішення до Новогригорівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю (Кондратєнков Ю.М.).

Міський голова  В.Д.Луков

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади»

  1. Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення:

Проект підготовлений враховуючи вимоги законодавства з питань добровільного приєднання територіальних громад.

Новогригорівський сільський голова ініціював приєднання територіальної громади сіл Новогригорівка, Ракове Новогригорівської сільської ради до Територіальної громади міста Вознесенська. Прийняття цього рішення дасть можливість продовжити процедуру добровільного приєднання громад.

2. Мета та завдання проекту рішення:

Забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади, розвитку території та покращення добробуту мешканців, підвищення ефективності вирішення проблем громади.

3. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення:

Проект складається з законодавчого обґрунтування та 3 пунктів.

Обґрунтування містить посилання на частину четверту, п’яту статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пропозицію Новогригорівського сільського голови щодо ініціювання добровільного приєднання, статтю 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Пунктом один розпорядчої частини проекту надається згода на добровільне приєднання Новогригорівської сільської територіальної громади (Новогригорівська сільська рада) у складі сіл Новогригорівка, Ракове до Територіальної громади міста Вознесенська з адміністративним центром у місті Вознесенськ.

Пунктом два розпорядчої частини проекту рішення направляється до Новогригорівської сільської ради.

4. Стан нормативно-правової бази:

Нормативною базою в даній сфері правового регулювання є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

5. Фінансово-економічне обґрунтування:

Реалізація зазначеного проекту не потребує додаткових фінансових витрат з міського бюджету.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту рішення:

Прийняття міською радою рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади дасть можливість підготувати проекти рішень про схвалення проектів про добровільне приєднання територіальної громади, та надіслати в ОДА для отримання висновку щодо відповідності Конституції та законам України.

7. Проект рішення розміщений на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська 16.05.2018 року.

8. Суб’єкт подання: Виконавчий комітет Вознесенської міської ради .

Міський голова В.Д.Луков

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.