Не пропусти

Проект (розгляд 25.05.2018р.) змін перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування

Проекти рішень до засідання виконавчого комітету від 25.05.2018

21616406_892097147632976_4762021951822832174_n

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від _______________ № ___

м. Вознесенськ

Про внесення змін до Положення про перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування та про порядок відшкодування витрат за його здійснення

З метою забезпечення соціального захисту населення міста Вознесенська в частині перевезення пільгових категорій на міських автобусних маршрутах загального користування, відповідно до статей 7, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», рішення Вознесенської міської ради від 21 грудня 2015 року № 1 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту «Турбота» на період 2016-2020 роки», керуючись підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 34, статтею 40, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до Положення про перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування та про порядок відшкодування витрат за його здійснення, затвердженого рішенням виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 24 лютого 2017 року №49«Про організацію перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування» (зі змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 18 вересня 2017 року №326, від 21 грудня 2017 року №494):

1) абзац третій пункту 5 розділу III «Механізм проїзду на пільгових умовах» викласти в новій редакції:

«Пільгове перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, які облаштовані зчитуючими пристроями, здійснюється на підставі пред’явлення «картки вознесенця»;

2) абзац другий пункту 6 розділу III «Механізм проїзду на пільгових умовах» викласти в новій редакції:

«Пенсіонери за віком здійснюють проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, які облаштовані зчитуючими пристроями, за пільговою ціною квитка, що становить 40% вартості квитка, в кількості 20 поїздок на місяць, з 09.00 до 16.00 год. при наявності «картки вознесенця».

Громадяни міста Вознесенська, що належать до однієї з пільгової категорії населення, що визначені пунктом 2 цього Положення мають право на 50 поїздок на місяць, наявність «картки вознесенця» обов’язкова.

За відсутності «картки вознесенця», перевищення кількості поїздок, проїзд в інший ніж визначено час, плата здійснюється за повну вартість квитка».

2.Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

3.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Новини Вознесенська: день за днем», загальному відділу апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради – розміщення на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Путія Ю.В.

Міський голова В.Д.Луков

1 комментарий

  1. Ну наконец-то теперь становится все ясно. Луков ранее в своих выступлениях рассказывал, что перевозчик его берет за горло и требует возмещение проезда льготной категории населения (при этом предоставляя свои данные, которые якобы нельзя проверить? ), ввели карточку вроде появился учет, со слов Лукова и Сметаны экономия аж поперла и что мы видим в конечном итоге? ограничение проезда льготной категории?
    А как раньше это народу преподносили получил карточку заплатил 2 грн. и катайся хоть весь день.
    Так кто на сегодняшний день выиграл перевозчик?льготная категория населения? или же Луков и перевозчик?
    А ребятушки подумали, наверное подумали, что с учетом логистики перевозок за сколько льготная категория выкатает свои положенные поездки?
    Или это первая ласточка для жителей города в случае присоединения Новогригорьвки-главное,чтобы бюджет перевозчика не страдал?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.