Не пропусти

Засуджено чоловіка з Вознесенського р-ну який спричинив 75-річній жінці тяжкі тілесні ушкодження, що стали причиною її смерті

Вознесенською місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення у розгляді Веселинівським районним судом кримінального провадження по обвинуваченню 40-річного раніше судимого жителя Вознесенського району в спричиненні 75-річній жінці тяжких тілесних ушкоджень, які стали причиною її смерті.

molotok2-24

У ході судового розгляду, за результатами зібраних під час досудового розслідування доказів, обвинуваченням повністю доведено вину чоловіка, який у грудні 2016 року під час розбійного нападу завдав потерпілій смертельні тілесні ушкодження та легкі тілесні ушкодження сусідці останньої, яка намагалася зупинити злочинця.

15 травня 2018 року суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), ч. 1 ст. 125 (легкі тілесні ушкодження) та ч.4 ст.187 (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) КК України, призначивши покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.