Не пропусти

Майбутні чемпіони

16 травня в м. Миколаєві відбулися обласні змагання «Олімпійська надія» серед учнів 1-4 класів. На фінальні змагання прибули 19 команд міст і районів області. Основу збірної команди нашого міста склали учні ПШ №1, ЗОШ №4, ЗОШ №8, ЗОШ №10. У програму змагань були включені наступні види: міні-футбол, шахи, настільний теніс та легка атлетика.

Юні футболісти у складі Лубенцова В. (ЗОШ №8), Анісімова М. Пальчева М., Чалого В. (ПШ №1), Задерецького І., Білого (ЗОШ №4 ) посіли 8 місце, тренер Гаркавенко Є.О. (ЗОШ №4).

????????????????????????????????????

Команда з легкої атлетики під керівництвом Карпової Л.Я. посіла 10 місце. За команду виступали учні ПШ№1 Царан О., Шевчук К., Середін Д., Данильчук Д., Смира М., Заярний Л.

Команда вихованців гуртка ЦДЮТ з шахів (керівник Мочурад М.Ф.), яку представляв Перепилицин Іван (ПШ №1) Проценко Дарина (ЗОШ №8) посіла 10 місце.

А чемпіонами обласних змагань стали юні тенісисти у складі: Зарубіної О. і Цишнатій К. (ЗОШ №10), тренер Зарубін М.С. (ДЮСШ).

У загальнокомандному заліку наші юні олімпійці посіли шосте місце і принесли в залік 17-ї обласної спартакіади 35 балів. Цим самим наблизили команду наших школярів до призового місця в обласній спартакіаді школярів.

Тож щиро вітаємо найменших учасників змагань і сподіваємося, що їх прізвища ще не раз будуть з’являтися на сторінках преси.