Не пропусти

Газету КП «Редакція газети «Вісті Вознесенщини» пропонують ліквідувати, працівникам газети пропонують її самим випускати

Проекти рішень XXІV сесії Вознесенської районної ради.

visti_voznesenschyny

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ             

 

_____________ 2018 року №                       _____сесія   сьомого скликання

Вознесенськ

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 02 березня 2016 року №4 «Про реформування

друкованого засобу масової інформації та редакції,

засновником якої є Вознесенська районна рада»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, Законом України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цивільним та Господарським Кодексами України, враховуючи звернення Комунального підприємства «Редакція газети районної ради «Вісті Вознесенщини» від 13 квітня 2018 року №57-а, висновки постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту, засобів масової інформації, соціального захисту та охорони здоров’я населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести наступні зміни до рішення районної ради від 02 березня 2016 року №4 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником якої є Вознесенська районна рада» (далі – Рішення):

  1. Пункт 1 Рішення доповнити підпунктом:

«1.1. Припинити юридичну особу – Комунальне підприємство «Редакція газети «Вісті Вознесенщини» (ідентифікаційний код юридичної особи – 02474104, місцезнаходження: 56500, Миколаївська обл., місто Вознесенськ, вулиця Шевченка, будинок 8), далі за текстом – Редакція, шляхом перетворення Редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання.

Встановити, що строк для заявлення кредиторами вимог становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Редакції.

Вимоги кредиторів заявляються у письмовій формі за місцезнаходженням комісії з припинення.

Після завершення процедури припинення Редакції шляхом перетворення – укласти договір між Вознесенською районною радою та юридичною особою – правонаступником Редакції про зміну складу засновників друкованого засобу масової інформації – газети «Вісті Вознесенщини».

  1. Викласти пункт 4 Рішення у наступній редакції:

«4. Призначити комісію з припинення (комісію з реорганізації) Редакції у складі:

Нагорна Наталія Сергіївна (реєстраційний номер облікової картки платника податків: **********) – голова комісії;

Паня Ніна Ігорівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків: **********) – член комісії;

Сенчина Ольга Дмитрівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків: **********) – член комісії.

Місцезнаходження комісії з припинення Редакції: вул. Пушкінська, 19/2, м. Вознесенськ, Миколаївська область, 56500.

Доручити комісії з припинення Редакції під час строку заявлення кредиторами своїх вимог провести інвентаризацію і оцінку майна та інші заходи, пов’язані з припиненням Редакції. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог – скласти передавальний акт та подати його для затвердження на найближчій сесії Вознесенської районної ради.»

  1. Викласти перший абзац пункту 5 Рішення у наступній редакції:

«Голові комісії з припинення Редакції:

  1. Викласти підпункт 5.2. пункту 5 Рішення у наступній редакції:

«5.2. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення про припинення Редакції повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію.

Після затвердження на сесії Вознесенської районної ради передавального акту подати державному реєстратору документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення Редакції в результаті перетворення.»

  1. Підпункти 5.3., 5.4., 5.5. пункту 5 Рішення виключити.
  2. Доповнити рішення пунктом 5ˡ наступного змісту:

«5ˡ. Керівнику юридичної особи – правонаступника Редакції:

  • подати державному реєстратору документи, необхідні для проведення державної реєстрації новоствореного суб’єкта господарювання – правонаступника Редакції;
  • укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою: вул. Пушкінська, 19/2, м. Вознесенськ, Миколаївська область, строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

 

 

Голова районної ради                                    І.А.Бурдін

1 комментарий

  1. Газета фактично з нульовою інформативністю — нафіг вона потрібна?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.