Не пропусти

УВАГА! ПРОГОЛОШЕНО АКЦІЮ «ІМЕНА НА ОБЕЛІСКАХ»

З метою збереження історичної пам’яті про Другу Світову війну, формування людської моралі цивілізованого суспільства просимо підтримати акцію «Імена на обелісках», проголошену пошуковою групою Вознесенського НВК №3 спільно із військовою частиною А-2920.

mak

Відновлені факти та імена докладно висвітлені у місцевій газеті «День за днем» №19 (1492) від 09.05.2018р. у статті педагога-організатора НВК №3 Недавнього В.М. «Відкриваємо нові імена учасників бойових дій на території нашого регіону» та на сайті управління освіти за посиланням http://uovmr.net.ua/відкриваємо-нові-імена-учасників-бой/.

Встановлення надмогильної плити з іменами визволителів м. Вознесенська від фашистських загарбників у Другій світовій війні на безіменній могилі, що знаходиться на центральному кладовищі міста неподалік залізничного вокзалу — то справа, що залежить від наших фінансових можливостей та допомоги благодійників. Тому запрошуємо небайдужих громадян, передусім учнів закладів освіти міста та їхніх батьків долучитися до цієї благородної справи, аби повернути імена безіменним, віддати шану загиблим — завершити ту далеку війну…

 

Адреса організаторів акції: м. Вознесенськ, вул. Тітова, 4, Вознесенський НВК №3

Контактний телефон: (05134) 4-32-45 секретар НВК №3.

http://uovmr.net.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.