Не пропусти

Бузька ОТГ: зелена планета в дії

      В останні роки намітилася позитивна тенденція комплексного підходу до вирішення ландшафтного проектування шкільних установ та території сіл. Головним завданням ландшафтного проектування — організувати простір з відповідності з функціональними, екологічними та естетичними вимогами, створити його яскравий художній образ і викликати у оточуючих людей позитивні емоції.
Багато корисного створюється сьогодні у нашому краї. І в цьому велика заслуга адміністрації школи , органів самоуправління ОТГ, які приділяють велику увагу для поліпшення благоустрою. При вирішенні питань планування та благоустрою велика увага приділяється озелененню. Таборівська школа приймає участь у конкурсі «Еко-дії на Миколаївщині», втілюючи в життя проект «Зелена планета». Це відновлення зелених насаджень , збереження лісових смуг, озелення території села Таборівка, створення квіткових ландшафтів.
З цією метою група вчителів, учнів, жителів села провели трудовий десант по очищенню та підготовки території до озеленення, була здійснена розбивка паркової зони на території Центральної площі села, на якій було висаджено декоративні дерева та кущі ( дуб червонолистий, айва декоративна, липа, ялівець) для задоволення соціально-функціональних потреб жителів села, намагаючись при цьому зберегти ландшафтно-природну цілісність території.
Біля Будинку культури упорядковано квітник, де висаджені тюльпани, нарциси та продовжується робота по досадженню сезонних квітів.
Дуже радує, що зараз представники органів місцевого самоврядування приділяють величезну увагу озелененню та благоустрою вулиць, дворів, територій .

«Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе».
Св.Франциск Асізський

12 квітня 2018 року трудовий десант по очищенню та підготовці території до озеленення
19 квітня 2018 року упорядкування квітника біля Будинку культури
20 квітня 2018 року розбивка паркової зони та висадження дерев.
                

http://buzkagromada.gov.ua/new/ekomarafon.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.