Не пропусти

Розглядається питання про призупинення діяльності закладів дошкільної освіти з 02 липня по 31 липня 2018 року

У зв’язку з тим, що у період літніх канікул та планових відпусток батьків кількість дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти міста, суттєво зменшується та з метою раціонального використання бюджетних коштів управління освіти за узгодженням з виконавчим комітетом міської ради розглядає питання про призупинення діяльності закладів на один літній місяць, а саме з 02 липня по 31 липня 2018 року.

kanikuli-150x150

Для батьків, які в цей період будуть працювати і не матимуть можливості залишати дітей вдома, повідомляємо: КДНЗ №11 «Веселка», розташований за адресою вул. Шевченка, 61, працюватиме для дітей всіх вікових категорій.

Адміністрація та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти повинні були провести співбесіди з батьками і сформувати списки вихованців ЗДО, яким необхідно відвідування КДНЗ №11 протягом липня місяця.

Шановні батьки! Враховуючи викладене вище, просимо Вас відповідально і з розумінням віднестись до роботи адміністрації закладів щодо з’ясування місцезнаходження вашої дитини влітку та надати достовірні відомості, оскільки від цього залежатиме ефективність організації нашої спільної роботи.

Сподіваємося на Вашу підтримку та співпрацю.

 

Про зміни в мережі закладів дошкільної освіти

 

У м. Вознесенську функціонує 12 закладів дошкільної освіти, в яких на сьогоднішній день виховується більш ніж півтори тисячі дошкільнят. Одним з найстаріших з них є дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №5 «Вербиченька», що розташований по вул. Таврійська, 15, в самому центрі міста.

Садочок функціонує в пристосованих приміщеннях, побудованих на початку ХХ століття та знаходиться в експлуатації приблизно 100 років, в ньому неодноразово траплялись аварійні ситуації, які необхідно було швидко усувати. Але, незважаючи на всі зусилля міської влади, управління освіти та адміністрації закладу, стан приміщень вже неможливо зробити безпечним для перебування там дітей.

Щоб з’ясувати справжній технічний стан дитячого садочка, ТОВ «Укренергоресурс ЛТД» було проведено обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта «КДНЗ КТ №5 «Вербиченька». Відповідно до експертного звіту, складеного за результатами обстеження, було встановлено невідповідність будівлі вимогам надійності та безпечної експлуатації, а деякі приміщення оцінені як непридатні до нормальної експлуатації. У зв’язку з цим розпочалась робота по ліквідації садочка. Наразі адміністрацією закладу та управлінням освіти ведеться робота по подальшому працевлаштуванню всіх працівників закладу та переведенню вихованців до інших закладів дошкільної освіти міста з урахуванням побажань батьків. Хочу запевнити всіх, що ми діємо відповідно до діючого законодавства і нами буде зроблено все необхідне, щоб кожний працівник закладу був працевлаштований згідно з можливостями та побажаннями.

Хочу звернутись також до батьків вихованців КДНЗ КТ №5 «Вербиченька». Всіх дітей буде переведено до інших закладів дошкільної освіти. Ми робимо все можливе, щоб задовольнити всі побажання, які висловлюють батьки, активно співпрацюємо з адміністрацією садка, з батьками.

Однак, якщо у вас залишились невирішені спірні питання або будь-які інші проблеми, пов’язані з переведенням дітей із закладу в заклад, прошу звертатись до управління освіти особисто або за телефоном 3-20-79.

Кисільова С.В., начальник управління освіти ВМР

http://uovmr.net.ua/%d0

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.