Не пропусти

Літературно – поетична зустріч в дитячій бібліотеці з місцевими поетами, яких надихає рідне місто

                                                                Поезія – це той дзвінкий струмок,

                                                                         Що витікає з надр душі твоєї,

                                                                         Це мрії у тлумаченні думок,

                                                                         Що з вірою вселяються в надію!

Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.

11 травня до дитячої бібліотеки завітали учні 10 класу ЗОШ № 7 з вчителем Мініч Т. З. на цікаву душевну зустріч з вознесенськими поетами, членами літературного об’єднання «Веселка»: керівником об’єднання якого є Руденко С. І.  та поетом Макаровим І. Б. Ця зустріч присвячена дню нашого рідного міста Вознесенська, яке надихає наших місцевих поетів на творчість.

Присутнім на зустрічі була представлена літературно-музична композиція «Від Шевченка до Костенко». Діти познайомилися з поезією Тараса Григоровича Шевченка, де відкривається для нас міць і сила свого народу та краса України, лірикою Івана Франка, де звучать в його поезії нездійсненні бажання, помилки та особисті переживання, які він підніс на незрівнянну височінь духовної краси.  Діти також поринули у світ поезії Ліни Костенко, яка скрізь світло своєї душі пронесла власні почуття та велике серце сповнене любові до людей.  Діти почули чудове бачення світу у поетичному слові Лесі Українки, Михайла Старицького, Олександра Олеся. А у Поезії Михайла Старицького «Ніч яка, Господи» діти відчули українську душу, тому, що прекраснішого за мелодії батьківщини немає нічого, а також прослухали поетичні рядки Василя Симоненка, який зміг злити воєдино священні для кожної людини поняття: мати, Батьківщина та послухали поезію   Василя Стуса в якій є сум, чарівність, дотик до кожної душі, струни якої ще довго  будуть бриніти.

І скільки б ми не слухали чарівну поезію, нам завжди буде її мало. Тому ведучі зустрічі запросили переглянути дітей  книжкову виставку «Поезія – краса життя земного».

На зустрічі гості бібліотеки, наші місцеві поети, представили дітям свою поезію, яка нам так близька та знайома та яку діти із захоплення слухали. А потім діти прочитали свої улюблені вірші.  А ще Руденко С.І. презентувала нову збірку наших місцевих поетів «Веселкові передзвони»,  яка вийшла друком в цьому році, де кожен з нас в ній  зможе знайти співрозмовника та порадника, якого кожній людині так хочеться знайти у цьому світі.

Діти та ведучі зустрічі подякували поетам за їх творчість, яка заполонила не одну душу та побажали їм натхнення, творчих успіхів та вдячних читачів.

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

                                                   Дитяча бібліотека

  • http://voz.gov.ua/kultura/302-lteraturno-poetichna-zustrch-v-dityachy-bblotec-z-mscevimi-poetami-yakih-nadihaye-rdne-msto.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.