Не пропусти

Вітання міського голови Віталія Лукова з Міжнародним днем медичної сестри

12 травня – не простий день календаря.  Цього дня у Великобританії народилася дівчинка, якій судилося змінити світ.  Саме на честь цієї дворянки, яка пішла наперекір своїй сім’ї, традиціям і нормам поведінки для жінок її статусу і епохи, весь світ відзначає Міжнародний день медичних сестер. Флоренс Найтінгейл можна без перебільшення назвати натхненницею системи сучасної медицини. Це приклад того, як одна людина творить історію людства та дарує життя сотням мільйонів людей по всьому світу.

Медичні сестри Вознесенська кожного дня рятують десятки життів. Вони виконують тяжку, а часто – непомітну роботу, без якої  було б неможливим видужування більшості пацієнтів.

Шановні медичні сестри міста Вознесенська! В день Вашого професійного свята ми    бажаємо, щоб те милосердя,  любов і піклування, які Ви даруєте пацієнтам, верталися до Вас сповна. Бажаємо  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у Вашій праці. Дякуємо Вам за Вашу професійну щоденну роботу!

Міський голова Віталій Луков

http://voz.gov.ua/vtannya-zvernennya-ntervyu-mskogo-golovi/301-vtannya-mskogo-golovi-vtalya-lukova-z-mzhnarodnim-dnem-medichnoyi-sestri.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.