Не пропусти

«Летіла Перемога над світом…»: учнівська молодь Вознесенського району відзначила День пам’яті та примирення й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 5 по 9 травня в закладах загальної середньої освіти Вознесенського району відбулися ряд заходів, з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а саме: учні надавали допомогу ветеранам та впорядкували пам’ятники загиблим воїнам; в шкільних бібліотеках діяли постійно діючі виставки книг, а в шкільних музеях оновлено експозиції історичних документів «Подвиг не має забуття»; продемонстровано документальні та художні фільми присвячені героїчному минулому;проведено акції єднання «Молодь єднає Україну» та флешмоби «Єднаймося заради миру».

В усіх навчальних закладах було проведено урочисті лінійки «1939 — 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»  із вшануванням пам’яті загиблих воїнів  хвилиною мовчання.  Проведені уроки мужності та пам’яті: «Війна не має забуття», «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні, гідна Україна завтра», «…А пам’ять священна», «Назвемо їх безсмертні імена», «Розквітай, переможна весно!»

9 травня учні і вчителі навчальних закладів покладали гірлянди Слави до підніжжя  пам’ятних знаків загиблим воїнам.

Школярі Новогригорівської, Бузької, Вознесенської, Таборівської, Білоусівської шкіл привітали ветеранів та учасників бойових дій, вдів ветеранів, принісши в оселі квіти, щирі посмішки та слова вдячності.

Учителі та учнівська молодь Григорівського НВК та Вознесенської, Білоусівської шкіл взяли участь у святкових концертах в сільських будинках культури «Свято Перемоги — свято миру,свободи, весни!», «Летіла Перемога над світом…». А ще в приміщенні Григорівського навчально-виховного комплексу було організовано святковий вогник  «Щоб ніколи не було війни».

Учнівська молодь Бузької школи спільно з сільським будинком культури взяла  активну участь у підготовці та проведенні мітингу та святкової театралізованої програми «Зустріч двох поколінь: воїни Другої світової війни та воїни АТО в Україні «Одна родина у двох війнах». В День пам’яті та примирення зустрічі з учасниками АТО Чиком Іваном Леонідовичем, Чаплієм Олександром Михайловичем та воїнами-афганцями Іващенком Олексієм Олександровичем, Браїком Миколою Васильовичем організували учні Вознесенської школи.

 dscn6870-1dscn6876

dscn6938image

buzka-dsc03177novogrig_-img_0007-1

grigor_-nvk-img_20180508_125650novogrigor_-20180508_121832

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=49202

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.