Не пропусти

ОТГ Миколаївської області можуть отримати від USAID гранти на роздільний збір відходів

Об’єднані територіальні громади в Україні можуть отримати гранти на організацію роздільного збору сміття та переробку сільськогосподарських відходів.
314
Безповоротне фінансування на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів надаватиме проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), передає agravery.com.
Гранти видаватимуться на розвиток несільськогосподарського бізнесу, зокрема, для вдосконалення комунально-побутових послуг: розвиток туризму і гостинності, поводження із твердими побутовими відходами, швейні майстерні, а також для розвитку аграрної маркетингової інфраструктури: створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово- роздрібними та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів на тваринницьких фермах і комплексах).
Також грантова програма покликана сприяти впровадженню на території об’єднаних територіальних громад енергоефективних технологій: «зеленої» енергетики, виготовлення альтернативного палива (пелети, брикети), автоматизація виробництва, моніторинг енергоресурсів.
ОТГ зможуть отримати фінансування від проекту «Агросільрозвиток» на закупівлю нового обладнання; проектування, розробку документації; проведення інженерних вишукувань; залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробку інформаційно-комунікаційних рішень; впровадження нових IT-технологій; проведення інформаційних та публічних заходів.
Гранти зможуть отримати ОТГ у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях, а також громадам, які підписали протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток» з інших областей або на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали протокол про наміри з проектом «Агросільрозвиток».
Пропозиції з найбільш значним впливом на розвиток сільського бізнесу отримають переваги під час процесу відбору.
Очікуваними результами/індикаторами проекту можуть бути наступні показники: збільшення продажів продуктів місцевого виробництва, нові робочі місця, в тому числі за рахунок самозайнятості, доступ населення ОТГ до більшої кількості та покращеної якості комунально-побутових послуг, підвищення енергоефективності, в тому доступ населення до більш дешевих джерел опалення, покращення екологічного стану, залучення додаткових інвестицій (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти місцевих бюджетів та/або програм державної підтримки; донорського співфінансування, крім коштів Уряду США), лізинг або кредити в розмірі не менше 30% від загальної суми проекту, фінансові надходження до бюджету ОТГ.
Проект «Агросільрозвиток» в першу чергу, підтримає пропозиції, які направлені на впровадження декількох місцевих інвестиційних проектів.
Концепції грантових проектів подаються українською мовою обсягом не більше 5 сторінок і приймаються за адресою: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток», grants@ukraineards.com — до кінця робочого дня 28 грудня 2018 року.
Аби потрапити до першого раунду оцінки заявок, необхідно подати концепцію до 18 травня 2018 року.
http://ecotown.com.ua/news/Ob-yednani-terytorialni-hromady-v-Ukrayini-mozhut-otrymaty-vid-USAID-hranty-na-orhanizatsiyu-rozdiln/

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.