Не пропусти

Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у парку «1 травня» міста Вознесенськ пройшов урочистий мітинг, у якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, голова районної ради Іван Бурдін, голова ради ветеранів Раїса Захарова.

Керівництво та працівники структурних підрозділів Вознесенської райдержадміністрації урочистою ходою пройшли та поклали квіти до обеліску воїнам — визволителям, ушанувавши пам’ять загиблих у роки війни.

image

З промовою до присутніх  звернулася Тетяна Панова «8 травня в День пам’яті та примирення, ми згадуємо Великих Героїв, які перемогли, бо вистояли, перемогли тому, що боролися за нашу Батьківщину, за наше майбутнє. Всіх присутніх вітаю з цим величним святом. Бажаю мирного неба, добробуту, щастя».

img_20180508_081607

«Ми згадуємо наших Героїв, які ціною власного життя наближали перемогу. Згадуємо тих, хто в повоєнні роки відновлювали народне господарство, робили все, щоб змінити життя на краще. Вони зажди думали про майбутнє покоління. На їх плечі лягла сама тяжка та відповідальна робота. Багато мужніх воїнів загинуло від рук окупантів у воєнні роки. Але ми повинні пам’ятати про них, їх подвиг, це основна наша задача, яка стоїть перед всіма поколіннями. З Днем Перемоги! Удачі, добра, миру на землі!», — виступив Іван Бурдін.

Також на мітингу привітала присутніх Раїса Захарова: «Сьогодні в переддень святого, величного, мужнього свята я вітаю всіх з Днем Великої Перемоги! Це героїчний подвиг тих, кого нема серед нас, хто поліг на фронтах, хто переніс тяготи страшної війни, людських страждань. Цей подвиг важко з чимось зрівняти. Прикро що минає час і нас покидають ветерани нашого району, котрих з кожним роком стає все менше. Ветерани, які проживають поряд з нами – це щирі, мужні люди. Зустрічаючись з ними, дивуєшся, які вони життєлюби, вірні, впевненні в собі.   Нам є чого в них повчитися, адже вони є прикладом. Їх подвиг важко оцінити, а ціна йому людська пам’ять, повага. Маємо надію, що війна, яка відбувається на Сході України, це буде остання війна за незалежність України. З Днем Перемоги!»

img_20180508_081722

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих земляків у роки Другої світової війни.  До меморіалу учасниками заходу в знак пошани покладено квіти

Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.

           Пам’ятаємо. Перемагаємо.

img_20180508_081934

img_20180508_082437

img_20180508_082730-1

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=49049

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.