Не пропусти

Підсумки спортивного року у школах міста

Завершується навчальний рік. Підводячи підсумки спортивних змагань за 2017-2018 н.р. на міському рівні, в першу чергу слід відзначити спортивний колектив ЗОШ №8 (вчителі фізичної культури Стефаник М.М., Гончаренко А.А.), який завершує спортивний рік з першим місцем в Спартакіаді школярів міста. На другому місці – спортсмени гімназії (вчителі фізичної культури Жигайло О.С., Парицький І.С.). Третє місце впевнено посіла спортивна команда ЗОШ №6-ліцей «Інсайт» (вчителі фізичної культури Колісніченко О.В., Лапоног В.В.).

Четверте місце за підсумками спартакіади посіла команда ЗОШ №10 (вчителі фізичної культури Осипов В.М., Домуз О.М.). Спортсмени школи вдало виступили у змаганнях з баскетболу, плавання, легкої атлетики, «Старти надій» і «Козацького гарту». Спортсмени ЗОШ №5 увійшли в п’ятірку кращих команд шкіл міста (вчителі фізичної культури Кострубський Д.В., Здовбель М.І). Команда школи успішно виступила у змаганнях з гандболу, стала чемпіоном в змаганнях «Козацький гарт». Незвичне для себе – шосте місце – посіла команда ЗОШ №7(вчителі Репушевський Д.О., Горохов С.О.) Команда зробила крок в баскетболі і в змаганнях «Старти надій». Не найкращі часи переживає команда ЗОШ №4 (вчителі фізичної культури Гаркавенко Є.О., Гусак М.Г.), яка посіла сьоме місце. Восьме місце за командою ЗОШ №2 (вчителі фізичної культури Щербаніч О.В., Омельчук Ю.В., Костенко В.В.). Найменший спортивний колектив ЗОШ №3 (вчитель фізичної культури Берков В.М.) посів дев’яте місце у спартакіаді школярів.

Що стосується результативності на обласному рівні, то команда нашого міста посіла четверте місце в області. Цим успіхом перш за все завдячуємо вдалому виступу команди з настільного тенісу (тренер Шевченко І.Л.), яка виборола перше місце в обласній Спартакіаді. Наші легкоатлети, яких підготували вчителі фізичної культури ЗОШ №10 Осипов В.М. і гімназії Жигайло О., вперше увійшли в п’ятірку кращих команд області.

Волейболісти під керівництвом тренера ДЮСШ Салюка А.В. посіли четверте місце в області. Що стосується юнаків, то їхній внесок у скарбничку Спартакіади склав шосте місце. Не принесли залікових балів юнаки і дівчата із баскетболу, вихованці тренерів ДЮСШ Колісніченка С.О., Байдаліної Т.Б., Захарченко І.О. Вдалий виступ був юнаків з гандболу, де зайняли четверте місце в області. Дівчата посіли восьме місце.

Сподіваємося, що наші команди у 2018-2019 н.р. у 18-ій обласній Спартакіаді школярів знову будуть на вершині турнірної таблиці. Тож побажаймо нашим учням в новому навчальному році й нових спортивних досягнень. Нехай в спортивній історії міста засяють нові імена спортсменів.