Не пропусти

Пройшов семінар-практикум заступників директорів із навчально-виховної роботи

В останніх числах (27) квітня на базі Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників директорів із навчально-виховної роботи Вознесенського району  «Інноваційні форми та моделі організації методичної роботи завуча в умовах реформування освіти». На семінар були запрошені сільський голова Ігнатов О.А. та колеги з сусідніх Прибужанівської та Олександрівської ОТГ. Модератором  заходу була заступник директора з навчально-виховної роботи  Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрозд Н.В. Формою роботи семінару став баскет-метод, що розвиває здатність до аналізу, систематизації найбільш важливих факторів, пошуку різних шляхів рішення проблеми.

Програмою семінару було передбачено розгляд питань про інноваційні та традиційні форми організації методичної роботи з педагогами; про новий формат організації середовища професійного розвитку педагогів, побудованого на діяльнісних засадах.

В  ході теоретичної частини Кучеренко Н.В., завідувач районного методичного кабінету комунальної установи «Вознесенський районний центр із обслуговування закладів освіти», окреслила основні шляхи формування методичного середовища в умовах реформування системи освіти.

Дрозд Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Білоусівської ЗШ І-ІІІ ступенів, презентувала учасникам семінару досвід роботи закладу освіти щодо створення сприятливих умов для формування та розвитку професійної компетентності вчителя. Зокрема Наталія Віталіївна детально зупинилася на створенні психолого-педагогічних умов в колективі, сприятливого освітнього та інформаційного середовищ, удосконаленні матеріальної бази, здійсненні справедливої і об’єктивної оцінки діяльності вчителя, матеріального та морального стимулювання.

У ході практичної частини учасникам семінару були представлені традиційні та інноваційні форми роботи, спрямовані на вдосконалення професійної компетентності завуча щодо організації методичної роботи в умовах реформування освіти.

А в заключному блоці учасники обмінялися думками з теми семінару, відмітили результативність роботи адміністрації щодо створення сприятливих педагогічних умов для професійного розвитку, самовдосконалення педагогів, креативне поєднання інноваційних та традиційних форм методичної роботи, висловили вдячність за високий науково-методичний рівень проведення семінару-практикуму.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=48737

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.