Не пропусти

ФК «Олександрівка» перемагає у першому матчі чемпіонату МОФКА, «у Вознесенську футбола NET» або чи не пора Юсипенко С.П. у відставку

В 2018р. у Чемпіонаті Миколаївської області серед аматорів, Вознесенській район представляє ФК «Олександрівка».

Місто Вознесенськ в цьому році, в загалі не виставило своєї команди на чемпіонат області.

ФК «Олександрівка» 29.04.2018р. здобула перемогу над ФК «Доманівка, 4:1, а 05.05.2018р. о 17-00, зустрінеться з ФУ «Мігія».

Прикро, що на цьому святі футболу Вознесенськ зайвий у 2018 році.

dsc_5162-1200x630

ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ» (ГО «ВМФФ»), очолює багато років ЮСІПЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ.

То чому ж Вознесенськ залишився на узбіччі футбольних подій області?

Можливо, ряд причин криється в організації роботи в міській федерації футболу Вознесенська, і її невідповідності новим вимогам обласної федерації.

В 2018 році обласну федерацію очолила інша команда управлінців, що вже мала досвід успіху своєї роботи в федерації м. Миколаїва.

В обласній федерації відбулись кардинальні організаційні зміни, для поліпшення формату чемпіонату та структури федерації.

В результаті, цих змін міська федерація футболу Вознесенська стала единою серед регіональних федерацій, що не подала документи на колективне членство, та не стала в результаті колективним членом обласної федерації, що є великим організаційним провалом.

screenshot_3viber-image-9

Варто відзначити, що в федерації футбола Вознесенського района вчасно дослухались до рекомендацій обласної федерації, посилили організаційну роботу, змінили керівництво ( Бурдін І.А. подав у відставку) та надали можливість працювати в керівництві тим людям у яких є час та необхідні вміння.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.