Не пропусти

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» — лідер громадянського суспільства у Миколаївській області

 

Цей висновок зробили майже всі присутні на Першому Форумі громад, який провела ця громадська організація у співпраці з громадською організацією «Київський діалог 27-28 березня 2018 року у м.Миколаєві.

Основна мета Форуму — активізувати громади Миколаївської області для співпраці та впровадження проектів місцевого розвитку, поширити позитивні практики діяльності об’єднаних територіальних громад, сприяти налагодженню партнерства між органами влади та громадськими організаціями.

Серед присутніх – представники органів місцевого самоврядування, окремі міські голови, секретарі міських та сільських рад Миколаївської та Херсонської області, лідери громадських організацій,представники Міністерства молоді та спорту та Миколаївської ОДА, представники всеукраїнських мережевих організацій та асоціацій, всього  — близько 120 осіб.

forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-013forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-063

Рекордна кількість донорів, 4 окремі панельні дискусії, близько 30 спікерів .

І саме головне – вражаючі  4 презентації громадських активістів ГО «Агентство економічного розвитку», координаторів окремих проектів і програм. Це був майже бенефіс цієї громадської організації, наочний звіт про роботу організації, яка існує вже 14 років.

Молоді координатори проектів Олена Заворотченко, Сергій Трандафіл та Дмитро Пронін просто закохали в себе всіх присутніх незвичайним поданням презентацій, об’ємом проведеної роботи та особистою харизмою. Досить сказати, що ГО «АЕР» вже тісно в межах міста. Вона вийшла вже не тільки за межі Вознесенська, а й за межі Миколаївської області. Активісти цієї організації вже працюють в Кіровоградській та Одеській областях.

А гості  Форуму громад поділилися з учасниками  можливостями співпраці з донорськими організаціями, напрямками співпраці, фінансовими можливостями для громадських організацій та ОТГ при участі в конкурсі різноманітних проектів.  Це Програма «ДОБРЕ», проекти ПРОООН, Корпус Миру США в Україні, Програма ULEAD, Міжнародний Фонд «Відродження», Фундація ПАУСІ, Всеукраїнська Асоціація самоорганізації населення», Ініціатива «Дані міст» (Польща , ГО «Опора»), громадська організація «Київській діалог» та інші.

Кошти у донорів є, і вони готові їх вкладати у розвиток громад та громадських організацій.

forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-023forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-028

Для цього необхідно тільки бажання та активність представників цих обєднань в написанні проектів, бажанні навчатися та втілювати набуті знання для користі своїх громад.

І прикладом того, як можна зібрати кошти в своїй громаді – 1 млн.грн. для ремонту дитячого відділення, як можна вирішувати питання в своїх громадах не на одній вулиці, а в цілому по місту поділилася Вікторія Бальцер, голова благодійного фонду громади Вознесенська. Ця феєрична презентація стала логічним завершенням Форуму громад, ще один раз впевнила присутніх , що і одна людина, і одна громадська організація можуть дуже багато зробити для своєї громади.

Саме головне, за висловом Вікторії – це ідея, яку кожен хоче втілити в життя.

«Нет ничего сильнее идеи, время которой пришло!»

Я дякую за запрошення на Форум, за можливість ознайомитися з таким об’ємом інформації, яку б кожен з присутніх ніколи сам ніколи  б не знайшов.

Дякую за професійність, чітке і візуальне подання інформації, і просто за організацію такого Форуму Сергію Аверкову та його дружній команді.

Сподіваюся, що проведення подібних Форумів стане традицією в Миколаївській області.

forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-042forum-gromad-27-28-bereznya-2018-mikolayiv-029

Більше інформації можна дізнатися за посиланням https://www.facebook.com/hashtag/%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4?source=feed_text

Учасниця Форуму – голова ГО «ВАРМД» Тетяна Зелінська

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.