Не пропусти

Лідер року – 2018

23 березня в приміщенні районної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка відбувся районний етап обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року».

image

В конкурсі взяли участь 5 лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти, з них 3 учні в очному турі: Лєшукова Поліна, 9кл. Щербанівської ЗОШ І-Шст., Двойченко Олександр, уч.11кл. Таборівської ЗОШ І-Шст, Стаценко Вікторія, 9кл. Бузької ЗОШ І-Шст..

        Конкурсна програма складалася з п’яти завдань:

Заочні конкурси:

  1. «Сценарій цікавого збору органу учнівського самоврядування»— розповідьу довільній  формі про збори органу учнівського самоврядування навчального закладу.
  2. «Долю рідного краю пише кожен із нас»—  організація краєзнавчої роботи учнівського самоврядування закладу освіти щодо досліджень на предмет вивчення історичного походження назв вулиць міст та селищ Миколаївської області та визначних подій регіону.

              Очні конкурси:

  • «Фактор успіху» — публічний виступ учасника.
  • «Ти-мені, я-тобі» — інтелектуальний марафон
  • «Крок за кроком: від виборів – до стратегії дій»— конкурс електронного портфоліо лідера.
  • dsc_1991

           Конкурсні вимоги до учасників конкурсу були цікавими і в той же час потребували серйозної плідної підготовки. Кожен лідер повинен був надати про себе інформацію про досягнення в освітній, творчій та лідерській діяльності з посиланням на електронний ресурс в режимі онлайн або офлайн.

          Переможцями визнано лідерів учнівського самоврядування:

  • І місце –  Лєшукову Поліну, 9кл. Щербанівської ЗОШ І-Шст.;
  • ІІ місце —  Стаценко Вікторію, 9кл. Бузької ЗОШ І-Шст.;
  • ІІІ місце – Двойченка Олександра, 11кл. Таборівської ЗОШ І-Шст.

  Вітаємо Лєшукову Поліну, президента районної школи лідерів, заступника голови учнівського комітету Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка буде представлять Вознесенський район на обласному конкурсі «Лідер року» 20 квітня 2018р.

          Вболіваємо за нашого лідера!

             Голова журі Білоус Л.В.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=47082

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.