Не пропусти

Вічному подвигу – вічна шана!

Ось і добігає кінця місяць березень переповнений святами радісними та визначними. І завершальним акордом завжди є свята визволення Вознесенщини та Миколаївщини від німецько – фашистських загарбників, коли ми знову зустрічаємось з ветеранами війни, вітаємо їх, приносимо вдячність за подвиг у Другій світовій війні.

image

26 березня делегація у складі заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб, начальника управління соціального захисту населення Антоніни Житник та голови районної ради ветеранів Раїси Захарової відвідали учасника бойових дій Демченка М.Г. з села Новосілка, якому вручили грамоту Миколаївської обласної ради на відзнаку 74-ї річниці визволення  Миколаївської області від фашистських загарбників.

Приємно було бачити шановного ветерана здоровим, бадьорим, у доброму настрої. Поспілкувавшись з Миколою Григоровичем, ми вирушили в Мартинівку до побратима – учасника бойових дій Другої світової війни, учасника визволення м. Первомайськ Кулініченка І.Г.

Тепла, гостинна домівка Івана Гавриловича з привітною посмішкою господаря ніби сонечком зігріла нас. Іван Гаврилович, хоч і після хвороби, але, як і личить мужчині, міцно нас обійняв…

Поспілкувавшись, ми в гарному настрої залишили садибу ветерана, домовившись знову зустрітись в легендарному місяці травні.

Хай щастить Вам, ветерани! Залишайтесь у доброму здоров’ї ще на багато літ!

1-1

Р.Захарова, голова районної ради ветеранів

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=47018

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.