Не пропусти

Відзначення 74-ї річниці визволення Вознесенщини від німецько-фашистських загарбників

23 березня в парку 1 Травня відбувся мітинг присвячений 74-й річниці визволення Вознесенщини від німецько-фашистських загарбників. У цей день згадали всіх тих, чиє життя забране війною, хто в тилу самовідданою працею наближав поразку ворога.

Відати шану ветеранам та вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся  з фронтових доріг Другої Світової війни прийшли перший заступник голови Вознесенської райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Іван Білоконь, голова районної громадської організації ветеранів України Раїса Захарова,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та громада району.

imageimg_20180323_111403

Захід розпочався з покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Також пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

 — Згадаймо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом доблесті, любові до України, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави, — зазначила Тетяна Панова.

— Вітаю з цією визначною датою – 74 річницею визволення Вознесенщини від німецько-фашистських загарбників. Міцного здоров’я, мирного неба над головою, щоб ми завжди пам’ятали події тих, часів. Адже та кривава війна торкнула кожну родину. Наш обов’язок передавати пам’ять про цю перемогу з покоління в покоління, – промовив Іван Білоконь.

З вітальним словом до присутніх, також звернулася голова районної громадської організації ветеранів України Раїса Захарова.

img_20180323_111452img_20180323_111515

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46901

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.