Не пропусти

ВІДЕО! Звіти наживо. Віталій Луков — 23.03.2018

6 комментарии

 1. Якщо Луков, вже вкотре, каже правду, тоді усі документи про Кіпр та БОС є фальшивими та виготовлени його політичними опонентами. Вода, взагалі на межі маразму: п`ю з-під крана, тому що дуже чиста із підземного озера. І в той же час, закачуємо з Бугу до підземного озера?! Тобто, п`ю з-під крана Бузьку воду — не вірю — вже б давно помер, або б був не активним, а радіоактивним. І для чого тоді понаставляли пункти доочистки а лабраторії санстанції заборонили робити аналізи води мешканцям міста? Мабуть, щоб вірили а не перевіряли. «Гробові» не на питну воду, а на велодоріжку або на криші. Каналізація ідеально організована, а мудрий мер навіть поміняв шмат поганої на хорошу.у тупого приватного шкірзаводу. А саме велике досягнення мера — Нібулонівска Ракета на Миколаїв. «Фітіль», а не телезвіт мера.

 2. «Наживо» — це в прямому етері, в реалтайм. А це запис. Вчіть українську мову.

 3. Administrator

  Я украинский язык знаю наверное лучше вас. А вам не помешало изучить дисциплину «логика». «Звіти наживо»-это название передачи. И она действительно была 23.03.2018г. в 19-00 наживо, а потом понятно, что все прямые эфиры показывают один раз, а потом их запись. Так, что прежде,чем что то говорить шевилити мозгами, если они у вас есть.

 4. БЫВАЛЫЙ

  Практично по всім питанням Луков лукавив, а по деяким просто збрехав, дивлячись в камеру. «Я купив прінтер» на соцзахист — містечковий цар і т.д.З громадою то пощастило , а чи громаді з міським головою — це питання.

 5. БЫВАЛЫЙ

  Да, все таки Луков В.Д обманул в очередной раз людей , когда начал отвечать на вопрос по митингам в городе. Пускай посмотрит интервью Вести В. на мототреке перед началом автопробега , а не валит всю вину на перевозки в городе. Да и что это за мэр ,который не способен навести порядок с перевозчиками в городе. Слабак натуральный, но зато порассуждать ( или попиз- — ть) — это он мастер , сказывается педзакалка. Жаль что никто не задал ему вопрос по его работе в доме-интернате в 2002 году и почему он так резко свалил оттуда на мясокомбинат, неужели читать лекции коровам на скотобойне по физике или математике ? Вот тоже интересно было бы послушать ответ.Или лукавый думает ,что прошло время и все забыли о его делах давно минувших дней ? Все помнится и ничто не забыто.

 6. В Борисполі щонеділі відбувається програма «Година з мером», де він відповідає на питання мешканців міста. Чому б в нашому місті це не запровадити

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.