Не пропусти

У бібліотеці № 1 відзначили Всесвітній день поезії

«Слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов’ю, а світ навколо роблять кращим. Хай живе вічна і прекрасна ПОЕЗІЯ» — такими словами завідуюча бібліотекою № 1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» Барановська Р. В. до Всесвітнього дня поезії розпочала літературний портрет «А серце завжди молоде…», присвячений відомому на Миколаївщині поету, члену Національної спілки письменників України, лауреату літературно-мистецької премії ім. Миколи Аркаса — Анатолію Васильовичу Харлановичу.

Учасниками заходу стали учні 9-Б класу Вознесенської ЗОШ № 10 разом з вчителем української мови та літератури Шугаєвою Т. О.

Бібліотекарі Євстратьєва Н. М. та Даниленко Н. В. розповіли учням про життєвий та творчий шлях вознесенського поета.  В залі звучали вірші А. В. Харлановича: «Степе мій Причорноморський», «Дорогим моїм землякам»,«Коханій», «Пам’ятаю в дитинстві далекім», «Мабуть мій дуб скучає по мені», «Це так, Борисе, всі ми тлінні», «Вознесенський базар».

Проте, на цьому вечір не закінчився. В програмі був анонсований «вільний мікрофон» і в залі знайшлися бажаючі продекламувати  свою улюблену поезію.

Сьогодні поезія — це популярно, престижно і модно! І вкотре це довела молодь. Найактивніші учасники заходу: Трегубенко Віталій продекламував вірш Т. Шевченка «Доля», Письмиченко Каріна та Цапенко Ілона свою улюблену поезію висвітили під живий музичний акомпанемент гітари, заспівавши пісню на слова Л. Костенко «Вечірнє сонце», та романс на слова С. Єсєніна «Заметался пожар голубой», Мазілкіна Катерина, Письмиченко Каріна та Трегубенко Віталій продекламували вірш Л. Костенко «Крила», Кірф Тетяна та Ярошенко Дар’я заспівали акапельно «Очима ти сказав мені люблю».День поезії в бібліотеці пройшов жваво і дуже цікаво. У залі панувала духовна та щира атмосфера.

Так пройшло цьогорічне святкування Всесвітнього дня поезії в бібліотеці №1. Воно забезпечило присутнім гарний настрій, естетичне задоволення, радість і піднесеність від вдячних оплесків глядачів.

Для шанувальників поетичного слова у Всесвітній день  поезії фонди бібліотеки № 1 розкриті за допомогою книжкових виставок. В читальній залі представлена літературна викладка, присвячена творчості А. Харлановича «Я — поет українського степу»,  та літературний вернісаж «Поезії одвічна висота». На абонементі висвітлений поетичний зорепад «Слово, яке не старіє», де представлені збірки відомих українських поетів, творчі доробки авторів Вознесенщини.

Поезія – це найпрекрасніше в людині, що єднає всіх задля утвердження цього прекрасного в житті. Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!

Бібліотека №1
КЗ «Бібліотечна мережа
 м. Вознесенська»
http://voz.gov.ua/material/7207

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.