Не пропусти

Профілактика негативних проявів серед школярів

Діти – це майбутнє кожної держави. А тому наскільки вони будуть фізично та емоційно здорові в дитинстві, настільки буде успішна наша країна в майбутньому, тим менше буде негативних проявів в суспільстві. Звичайно, повністю побороти підліткову злочинність, жорстоке поводження серед школярів та бродяжництво неможливо, але його мінімізація повинна стати основною метою в суспільстві.

dsc08196

Є різні методи боротьби з негативними проявами серед дітей, але найкращий – профілактика, яку необхідно починати з раннього підліткового віку. Саме з цією метою співробітники служби у справах дітей райдержадміністрації — завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Олена Костенко та головний спеціаліст сектора опіки, піклування та усиновлення Валентина Кулай 15 березня здійснили виїзд у Щербанівську ЗОШ І-ІІІ ступенів для проведення лекції на тему «Негативні прояви серед школярів та їх наслідки».

image

Учні уважно слухали інформативний матеріал, підкріплений прикладами з життя та фото слайдами, задавали питання, які їх хвилюють. З деякими школярами, схильними до асоціальної поведінки, проведені індивідуальні бесіди. Сподіваємось, що ці профілактичні заходи поліпшили правові знання учнів та змусять кожного проаналізувати свою поведінку, аби не стати на хибний шлях.

 Служба у справах дітей райдержадміністрації

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46844

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.