Не пропусти

Депутати міської ради подовжили оренду занедбаної земельної ділянки на «3-му районі» фірмі Еріка Григоряна

 

screenshot_2

На черговій 52-ї сесії Вознесенської міської ради 23.03.2018, депутати продовжили оренду занедбаного земельної ділянки по вул. Будівельників, 10а ПП «УКРІНТЕРПОСТАЧА».

Міській голова Луков В.Д. зазачив, що

Вказана земельна ділянка асоціюється з фірмою Григоряна Еріка Юрійовича, у нього виникли певні складнощі з її забудовою.

Луков В.Д. нагологошував Григряну,

…Він не матиме в місті політичного майбутньго, якщо ситуація з забудовою вказаною земельної ділянки не зміниться.

* (Авт. за документами фірма належить іншим особам).

Деяких депутатів, обурила  ситуація з занедбаною земельною ділянкою на впроти парку, і лунали заклики позбавити ПП «УКРІНТЕРПОСТАЧА» права оренди.

Однак, більшість депутатів подовжили оренду ПП «УКРІНТЕРПОСТАЧА», вказаної земельної ділянки, коли розпочнеться будівництво не відомо.

Тим, часом вознесенці напевно, ще роками будуть спостерігати занедбану земельну ділянку на впроти парку «Незалежності».


УКРАЇНА        
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
  РІШЕННЯ

Від _________________                                        _______________________

 

м. Вознесенськ
ділянки приватному підприємствуПро надання в оренду земельної

«УКРІНТЕРПОСТАЧА»

 

Розглянувши звернення директора приватного підприємства «УКРІНТЕРПОСТАЧА» про надання в оренду земельної ділянки, відповідно до статей 12, 19, 93, 116, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, статей 4-6, 16, 17, 19 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати в оренду приватному підприємству «УКРІНТЕРПОСТАЧА» (іден. № *************) земельну ділянку, розташовану за адресою: м. Вознесенськ, вул. Будівельників, 10а, площею 0,2000 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:04:006:0017, строком на 1 рік.
 1. Управлінню комунальної власності Вознесенської міської ради вжити заходів з укладання договору оренди земельної ділянки з приватним підприємством «УКРІНТЕРПОСТАЧА».
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та екології (Вуїв О.В.).

 

Міський голова                                                                                             В.Д.Луков

screenshot_3

screenshot_1bez-nazvaniya

 

 

2 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Да ,Григорян Э Ю не человек слова и дела. Слава Богу, что еще никто не покалечился на этом земельном участке. Долгострой продолжается.

 2. Наші депутати на чолі з керівництвом , напевно, не дружать з розумом. Більше 15-ти років стоїть цей розритий котлован плоеред 3-го мікрорайону. Не один раз там калічилися діти. Прохожі обурені грязюкою та бурьянами у літній час на цій ділянці, а ДЕПУТАТИ ( блін…) продовжують оренду людині, яка жодного разу не виконала своїз обіцянок. І ніколи не виконає…

  Чим підкупили міського голову та депутатів міської ради? Хто, в кінці кінців, влада в в місці?
  Який зиск місту від оренди цієї земельної ділянки місту та громаді?

  Необхідно вже давно було розірвати угоду з Григоряном і найти спрвжнього підприємця і справжнього інвестора, який міг би збудувати на цій ділянці щось кориснре для жителів 3-го мікрорайону!?

  Скільки і кому виплачує цей горе-підприємець?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.