Не пропусти

Міські депутати планують звернутись до суду зі зверненням щодо порушення справи про банкрутство КП «Вознесенська друкарня»

screenshot_1

Рішення планується до прийняття на чергову 53 сесію міської ради 20 квітня 2018 року.

Про звернення до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня»
УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Від __ квітня 2018 року № ____                                                       __ сесія VII скликання
м. Вознесенськ

Про звернення до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня»

 

Розглянувши матеріали комісії з припинення Комунального підприємства «Вознесенська друкарня» щодо ліквідації даної юридичної особи, враховуючи недостатність майна підприємства для задоволення вимог кредиторів, відповідно до статті 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити комісії з припинення Комунального підприємства «Вознесенська друкарня» (Жминда В.М.) звернутися до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня»
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження (Франк Л.І.).

Міський голова                                                                                             В.Д.Луков

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення сесії Вознесенської міської ради

 

Про звернення до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня»

 

1.Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення.

Розглянувши матеріали комісії з припинення Комунального підприємства «Вознесенська друкарня» щодо ліквідації даної юридичної особи, враховуючи недостатність майна підприємства для задоволення вимог кредиторів, відповідно до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», виникла необхідність у винесенні даного питання на розгляд чергової сесії міської ради.

2.Мета та завдання проекту рішення.

Доручити комісії  з припинення Комунального підприємства «Вознесенська друкарня» (Жминда В.М.) звернутися до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня».

3.Загальна характеристика та основні положення проекту рішення.

В проекті пропонується Доручити комісії  з припинення Комунального підприємства «Вознесенська друкарня» (Жминда В.М.) звернутися до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня».

4.Стан нормативно-правової бази.

Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

5.Фінансово-економічне обґрунтування.

Додаткових коштів даний проект рішення не потребує.

  1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту рішення

Прийняття даного рішення дасть можливість звернутися до Господарського суду Миколаївської області про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня».

7.Інформація про  оприлюднення даного проекту рішення.

Проект рішення був  розміщений на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська в розділі «Нормативні акти»  в підрозділі «Проекти рішень на чергову сесію міської ради» 21 березня 2018 року.

8.Суб’єкт подання — Управління комунальної власності Вознесенської міської ради.

 

Керівник суб’єкта подання

 

Начальник Управління комунальної

власності Вознесенської міської ради                                               В.П. Міняйло

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.