Не пропусти

СПРИЯЄМО ПІДВИЩЕННЮ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГІВ

У міжатестаційний період  підвищувати професійний рівень, сприяти зросту фаховим компетентностям  вчителям вдається  і завдяки спланованим  цілеспрямованим адресним  діям методичної служби району, яка надає консультативні, організаційні, популяризаційні,  методичні  навчально-тренувальні  послуги на основі  діяльнісного підходу  в дусі партнерства та  дружньої співпраці з педагогічними  колективами навчальних закладів/

Нещодавно вчителі історії та правознавства  закладів загальної середньої освіти Вознесенської районної ради зібралися на своє професійне спілкування у Бузькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, що проходило у формі демонстраційно-навчального семінару-майстерні, де розглядалося питання використання медіадидактики при вивченні  історії та правознавства.

Методист РМК КУ «ВРЦОЗО» Лопатинська Л.В. ввела у  грандіозний світ величезних можливостей    підготовки дидактичних матеріалів  для  проведення цікавих фахових  уроків  історії та правознавства через використання інтернет-ресурсів, зокрема  хмарних технологій, їх необмежених ресурсів для формування мотиваційно- заохочувальних аспектів учнів у навчально-виховній роботі.

Машкін Оксана Миколаївна, вчитель історії Новогригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  провела  майстер-клас з питання проведення віртуальних екскурсій на уроках історії як різновиду використання медіадидактичних ресурсів.  Топилін В.М., вчитель історії та  правознавста  Бузької ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділився досвідом використання медіадидактичних матеріалів на уроці-дуеті  правознавства на тему «Основні права, свободи і обов’язки громадян України» в 10 класі, на якому і учні, і учителі- учасники семінару-, були активними суб`єктами навчального процесу і виконували навчальні  завдання через мережу Інтернету, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології.

Учасники семінару мали можливість познайомитися із досвідом  роботи вчителя історії і правознавства вищої кваліфікаційної категорії  Бузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вадима Миколайовича Топиліна, який має чималі напрацювання  у здійсненні пошуково-дослідницької роботи з учнями як на уроках, так і в позаурочний час, зокрема у  підготовці учнів у секції Малої академії наук. Досвід його педагогічної роботи було продемонстровано  заступником директора з виховної роботи школи Добровольською О.В. через мультимедійну презентацію і популяризовано його діяльність колегам зі шкіл району.

З результатами  учнівських  дослідницьких  робіт як  складової творчого розвитку учнів охоче  ділився Вадим Миколайович  Топилін В.М. зі своїми  колегами. Їх увазі була запропонована  презентація  пошуково-дослідницького проекту  про історію кіборга з позивним “Малой”( земляка, односельчанина, випускника школи, учасника АТО, захисника Донецького летовища  Олександра  Шевчука)  на тему  «Люди витримали — не витримав бетон!» , яку  гідно  представив дослідник, учень 10 класу Топилін Станіслав.

Учасники семінару  обговорили форми і методи запровадження  у власній роботі інтернет-сервісів та поділилися  власними  способами використання  медіадидактичних матеріалів на уроках історії та правознавства, збагативши через професійне спілкування свою скарбничку педагогічних компетентностей.

 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46693

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.