У міжатестаційний період підвищувати професійний рівень, сприяти зросту фаховим компетентностям вчителям вдається і завдяки спланованим цілеспрямованим адресним діям методичної служби району, яка надає консультативні, організаційні, популяризаційні, методичні навчально-тренувальні послуги на основі діяльнісного підходу в дусі партнерства та дружньої співпраці з педагогічними колективами навчальних закладів/
Нещодавно вчителі історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Вознесенської районної ради зібралися на своє професійне спілкування у Бузькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, що проходило у формі демонстраційно-навчального семінару-майстерні, де розглядалося питання використання медіадидактики при вивченні історії та правознавства.
Методист РМК КУ «ВРЦОЗО» Лопатинська Л.В. ввела у грандіозний світ величезних можливостей підготовки дидактичних матеріалів для проведення цікавих фахових уроків історії та правознавства через використання інтернет-ресурсів, зокрема хмарних технологій, їх необмежених ресурсів для формування мотиваційно- заохочувальних аспектів учнів у навчально-виховній роботі.
Машкін Оксана Миколаївна, вчитель історії Новогригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела майстер-клас з питання проведення віртуальних екскурсій на уроках історії як різновиду використання медіадидактичних ресурсів. Топилін В.М., вчитель історії та правознавста Бузької ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділився досвідом використання медіадидактичних матеріалів на уроці-дуеті правознавства на тему «Основні права, свободи і обов’язки громадян України» в 10 класі, на якому і учні, і учителі- учасники семінару-, були активними суб`єктами навчального процесу і виконували навчальні завдання через мережу Інтернету, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології.
Учасники семінару мали можливість познайомитися із досвідом роботи вчителя історії і правознавства вищої кваліфікаційної категорії Бузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вадима Миколайовича Топиліна, який має чималі напрацювання у здійсненні пошуково-дослідницької роботи з учнями як на уроках, так і в позаурочний час, зокрема у підготовці учнів у секції Малої академії наук. Досвід його педагогічної роботи було продемонстровано заступником директора з виховної роботи школи Добровольською О.В. через мультимедійну презентацію і популяризовано його діяльність колегам зі шкіл району.
З результатами учнівських дослідницьких робіт як складової творчого розвитку учнів охоче ділився Вадим Миколайович Топилін В.М. зі своїми колегами. Їх увазі була запропонована презентація пошуково-дослідницького проекту про історію кіборга з позивним “Малой”( земляка, односельчанина, випускника школи, учасника АТО, захисника Донецького летовища Олександра Шевчука) на тему «Люди витримали — не витримав бетон!» , яку гідно представив дослідник, учень 10 класу Топилін Станіслав.
Учасники семінару обговорили форми і методи запровадження у власній роботі інтернет-сервісів та поділилися власними способами використання медіадидактичних матеріалів на уроках історії та правознавства, збагативши через професійне спілкування свою скарбничку педагогічних компетентностей.
http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46693