Не пропусти

Пряма трансляція засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю 20.03.2018

6 комментарии

 1. https://youtu.be/OODAZba0aOA

  Приклад етичної поведінки

 2. БЫВАЛЫЙ

  Дуже цікавим був розгяд останнього питання на комісії. Я так і не зрозумів з доповіді Чорноморця І. в чому виражалась неетична поведінка голови цієї комісії на 50 сесії. Переглянув запис сесії,нічого неетичного не замітив. Виходить Чорноморець І. бреше на комісії ,таким чином вводить в оману депутатів, розповсюджуючи неправдиву інформацію. Я би порекомендував голові комісії вже зараз подати до суду на цього » скотиняку» за наклеп. Мабудь хтось використовує Чорноморця для виконання політичного замовлення.,а він цього не розуміє, або просто відсутній мізок, як у Лашка. Ну знімлять голову комісії і що з того, тим самим тільки добавлять йому політичних дивідентів. Краще б сам Чорноморець І. не порушував Закони України. Блін борець за етику.

 3. Депутата міської ради Черноморця обізвали «козлом»…
  Це було близько року тому.
  І хто обізвав Черноморця? Це був міський голова. І це було під час перерви. На жаль, немає відео-трансляції цього факту. Але є свідки. І це можна довести.
  Але, чомусь, депутат Черноморець не подав позов до суду, не виставив це питання на розгляд міської ради… Взагалі, ніяк на цей факт не прореагував.
  А сьогодні Іван Іванович звинувачує голову комісії Кондратєнкова Ю.М. в порушенні етичної поведінки, не приводячи жодного факту. А просто «бла-бла-бла»…
  Хто і чому замовив цей концерт?
  І кому вигідно, щоб єдиного голову постійної комісії, який має свою думку, як правило, відмінну від думки міської влади, і який постійно виступає на сесіях і доводить до відома всіх присутніх інший погляд – зняти з посади голови постійної комісії?
  По –перше- посади такої не має. Є призначення голів комісій рішенням міської ради.
  По-друге – саме міській владі вигідно, щоб на сесії ніхто не виступав з іншою думкою…
  Тому радимо депутату Черноморцю вивчити законодавство і не позоритися перед своїми виборцями…
  А ще краще – визнати факт замовлення, який він здійснив…
  І до Ляшка йому далеко-далеко…

 4. БЫВАЛЫЙ

  Те що Чорноморця Ваньку Луков обізвав «козлом» і хотів дати йому «в козлячу морду» про це знає майже все місто. Можливо і потрібно було це зробити ще за ті його майданні справи та 25-й кабінет. Чорноморець І.-
  це наглядний приклад «продажного козла». Думаю що після «козлячого блеяння» на комісіі та після сесії він втратить велику кількість прихильників Радикальної партії. Ось за таких «ярих борців» за етичну поведінку і на якому клейма ніде ставити і називають деяких представників цієї партії «с к о т и н я к а м и».

 5. Якщо Луков обізвав Чорноморця козлем, то воно мабуть так і є.
  Ляшка до прикладу в Верховній Раді пиздять мало не що дня і що з того?
  А цей депутат обурився і на сьогодняшній день він всій громаді дав зрозуміти що дійсно він КОЗЕЛ і в цьому питанні я повністью підпримаю міського голову.
  А ще в говорять, що в Україні зменшуються поголівья крупної рогатої худоби, а Вознесенськ в цьому питанню показує приріст у нас в місті з*явився ще один КОЗЕЛ не в голубому костьюмі, а синьому, так що будь-ласка не спутайте.
  А який він став мораліст,дерева в районі пиляє, а в місті про мораль розповідае, взяв у держави гроші на розведення козлів у Воронівці, не грошей ні стада козлів, один тільки лишився і чомусь у міській раді? і з борговими зобовязаннями перед державою-мораліст?

 6. Хотя в Вознесенском городском есть депутаты в отношении которых есть решение судов о привлечении к уголовной ответственности, но приговор пока не вступил в законную силу, есть депутаты в отношении которых возбуждены уголовные дела, но это почему-то не интересует нашего КОЗЛА-МОРАЛИСТА почему-то?
  Весь его спитч напоминает обиду маленького ребенка упавшего на задницу и дрыгающего ногами.Если ты решил заняться публичной деятельностью так будь добр, приводи факты доказательства и так далее. Даже юрист исполкома указала на то,что нет факта оскорбления, но комиссия все равно решила вынести этот вопрос на сессию.
  В принципе сейчас голову комиссии можно таким образом «снять»,главное, чтобы было большинство или же ситуация «против кого дружить будем».
  Что если депутат гор.совета Вестя выразив свою гражданскую позицию участвовав в автопробеге 18 марта,так его, что на сессии гор.совета пускать не нужно? так вы там напишите в регламенте у себя.
  Власть не вечна и думайте, что сегодня Вы делаете, завтра власть поменяется и с Вами поступят так же.
  Я лично считаю, что городская власть используя БЕКАНЬЕ КОЗЛА-МОРАЛИСТА поступает в отношении Кондратенкова, что бы другим не повадно было лезть в какие-то городские процессы и показывает горожанам всю картину происходящего что как делается.
  А КОЗЕЛ он и в Африке КОЗЕЛ только на другом языке.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.