Не пропусти

Вознесенськ має на меті залучити додаткові кошти на навчання медпрацівників та створення сучасної інвестиційної мапи ОТГ

14 березня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулася нарада щодо визначення ініціатив, які будуть спрямовані на реалізацію заходів у сфері охорони здоров’я та місцевого економічного розвитку.

Вознесенськ, як місто-учасник проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», має можливість взяти участь у конкурсі на фінансування короткострокових ініціатив від Асоціації міст України. Наше місто визначили одним з пілотних міст проекту саме у сферах охорони здоров’я та місцевого економічного розвитку. Основні заходи ініціативи мають бути реалізовані протягом квітня-травня 2018 року, бюджет однієї ініціативи складає 100-320 тисяч гривень.

Після жвавих обговорень ініціативною групою було обрано 2 проекти:

— у сфері охорони здоров’я – навчання ІТ-спеціалістом медперсоналу по медичній інформаційній системі із додаванням модулів та інформаційна кампанія щодо реформування охорони здоров’я (запрошено представників Міністерства охорони здоров’я України).

— у сфері місцевого економічного розвитку – проведення детального аудиту об’єктів нерухомості та земельних ділянок по всій території вже створеної де-факто Вознесенської ОТГ та презентувати сучасну інвестиційну мапу, яка покращить інвестиційний клімат Вознесенщини.

Результати конкурсу буде відомо 23 березня 2018 року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7165

2 комментарии

  1. http://voznesenskonline.com.ua/138651-2/
    О каких инвестициях дальше можно вести речь??????????????????????????????????????

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.