Не пропусти

Приватбанк видає електронний цифровий підпис (ЕЦП) безкоштовно та дистанційно

Унікальну послугу для своїх клієнтів надає Приватбанк.

Приватбанк, видає електронний цифровий підпис (ЕЦП) безкоштовно та дистанційно.

Дистанційне оформлення ЕЦП для клієнтів банку, що є неабияк зручним відбувається взагалі без візиту до банку її можливо отримати онлайн.

https://acsk.privatbank.ua/

screenshot_1screenshot_2

Отримати ЕЦП фізична або юридична особа може в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). Сьогодні таких центрів в Україні 24. Інформацію про них можна дізнатися на сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України, який забезпечує акредитацію такої діяльності.

У більшості випадків оформлення ЕЦП вимагає особистого візиту та коштує до 540 грн.

Електронний цифровий підпис (або скорочено – ЕЦП) за правовим статусом прирівняний до власноручного підпису або печатки.

ЕЦП – це дані в електронній формі, отримані за результатами криптографічного перетворення, які додаються до інших даних або документів і забезпечують їх цілісність та ідентифікацію автора.

За допомогою ЕЦП можна підписувати документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо. Документи, підписані за допомогою ЕЦП, мають таку саму юридичну силу, як і звичайні.

Усі юридичні особи в Україні вже мають ЕЦП, адже він зручний для роботи. А от серед пересічних громадян ЕЦП ще не надто поширений. І це – головна перешкода для користування електронними послугами, які Уряд впроваджує для громадян.

Отримати ЕЦП фізична або юридична особа може в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК).

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.