Не пропусти

Призначено підготовче засідання за підозрою громадянина «Т» у вчиненні злочинів, за якими передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше 10 років

12 березня 2018  року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області з обвинувальним актом надійшло кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина «Т».

bez-nazvaniya

Вищезазначена особа підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 263 КК України (незаконне придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї), за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині),  ч.1 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)), ч.2 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчиненим повторно).

Дана судова справа надійшла з Апеляційного суду Миколаївської області, оскільки відповідно до вимог ч.2 ст. 31 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше 10 років, здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів, а у Братському районному суді Миколаївської області на даний час працює лише один суддя.

За наслідками автоматизованого розподілу справу № 476/93/18 було передано на розгляд колегії Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області під головуванням судді Дробинського Олександра Едуардовича та суддів Миронової Оксани Володимирівни й Вуїва Олега Васильовича.

У справі призначене підготовче засідання на 15.03.18 о 13:30 год., яке відбудеться у залі судових засідань №1 у приміщенні суду за адресою: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібріка, 11.

Прес-секретар суду

https://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/445943/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.