Не пропусти

Працівники ПФУ у Вознесенському районі запрошують скористатись веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України

14 березня представниками Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Миколаївській області провели зустріч з трудовим колективом райдержадміністрації. Представник Пенсійного фонду роз’яснила порядок реєстрації на веб-порталі та його можливості в частині надання послуг в електронній формі. Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України працює відповідно до Положення про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів ПФУ.

screenshot_9

Електронний ресурс дає можливість усім зацікавленим громадянам у режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, та переглядати діючу пенсійну справу, суми сплачених страхових внесків до Пенсійного фонду за відповідний місяць;  наявного страхового стажу;  ознак особливих умов праці (пільговий стаж);  суми заробітної плати (грошового забезпечення, доходу); з якої сплачено страхові внески за відповідний місяць;  суми доходу (прибутку) осіб, які провадять підприємницьку діяльність і обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок);  дати, з якої призначено пенсію;  коефіцієнтів  страхового стажу, заробітної плати (доходу); заробітної плати (доходу) для обчислення, перерахунку, індексації пенсії;  розміру пенсії для виплати тощо.

Основний перелік послуг, які можна отримати завдяки реєстрації на веб-порталі, це:

  1. отримання виписок з індивідуальними відомостями про застраховану особу;
  2. перегляд даних електронної пенсійної справи;
  3. направлення звернення з будь-якого питання та отримання відповіді, не відвідуючи Пенсійний фонд;
  4. надання запиту на попередню підготовку документів (довідок, виписок, інших документів);
  5. можливість записатися на прийом до посадових осіб із обранням теми, дати та часу відвідування органу Пенсійного фонду України.

Більш детальну інформацію про можливості веб-порталу можна отримати на Інтернет-ресурсах Пенсійного фонду (веб-сайт: www.pfu.gov.ua; веб-портал: http://portal.pfu.gov.ua).

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=46379

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.