Не пропусти

З моменту отримання «Картки вознесенця» до її використання має пройти 3-5 робочих днів

29133136_981907525318604_7527042989261062144_n

Вже традиційно кожного тижня скликається робоча нарада щодо впровадження «Картки вознесенця», яка цього разу відбулася 12 березня. Нині головною метою в цьому напрямку є забезпечення зчитуючими пристроями всіх міських маршрутних таксі, аби пенсіонери могли пересуватися по всьому місту, без винятку, за 2 гривні. Міській владі «картка» дає можливість точно обчислити скільки пільговиків пересувається по місту, адже за них з міського бюджету оплачується перевізнику різниця в вартості проїзду.

У процесі обміну досвідом роботи з «карткою» між перевізником та відповідальними працівниками міської ради, котрі займаються контролем над її впровадженням, виявилось, що часто власники «Картки вознесенця» щойно її отримавши, намагаються скористатися правом на пільговий проїзд. Але для того, щоб вона запрацювала в системі, повинно пройти від трьох до п’яти робочих днів. За цей час система оновить інформацію про особу й пенсіонери матимуть змогу їздити маршрутними таксі за нижчою ціною. В іншому випадку пристрій ідентифікуватиме особу, як пасажира без права на пільги. Це не означає, що система чи «картка» несправні. Слід лише почекати кілька днів.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради наголошує на необхідності зчитування «Картки вознесенця» водіями маршруток, адже кожен облікований проїзд в майбутньому надасть змогу зекономити кошти міського бюджету та направити їх на будівництво нових тротуарів та доріг, допомогу лікарні, школам, дитячим садкам тощо.

Пам’ятка для пенсіонерів м. Вознесенська:

1) Якщо у маршрутному таксі вже є зчитуючий пристрій для «картки»:

— При зчитуванні «Картки вознесенця» ваш проїзд коштуватиме 2 гривні;

— Без «картки» — 5 гривень!

2) Якщо у маршрутному таксі ще не встановлено зчитуючий пристрій:

— При пред’явленні водію пенсійного посвідчення та «Картки вознесенська» вартість проїзду коштуватиме 3 гривні.

До уваги пільгових категорій населення, які користуються безкоштовним проїздом! Виконавчий комітет Вознесенської міської ради просить пред’являти «картку» в маршрутному таксі де є зчитуючий пристрій, з метою удосконалення обліку пільгових перевезень.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7152

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.