Не пропусти

До уваги споживачів послуг централізованого водовідведення!

biol_sporydu

З метою можливості отримання ТОВ «БОС» субвенцій (фінансування пільг та субсидій) з державного бюджету, відповідно до Наказу міністерства фінансів України № 1 від 04.01.2018 р. роз’єднується сплата спожитих послуг з централізованого водовідведення підприємств ТОВ «БОС» та КП «Водопостачання м. Вознесенська».
ТОВ «БОС» інформує споживачів послуги з централізованого водовідведення (транспортування стічних вод магістральним колектором та очистка стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенська), що відповідно до рішення Виконавчого комітету Вознесенської міської ради № 107 від 03.03.2018 року встановлені нові, економічно обґрунтовані тарифи на послугу з централізованого водовідведення стічних вод.
Нижче зазначені тарифи ввійдуть в дію з 1 квітня 2018 року:
— Для населення – 18,46 грн. з урахуванням ПДВ за 1 м³ централізованого водовідведення та очистки стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенськ.
— Для інших споживачів (промислові підприємства, бюджетні організації та інші установи та організації м. Вознесенська) – 29,13 грн. з урахуванням ПДВ за 1 м³ централізованого водовідведення та очистки стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенськ.
Звертаємо увагу споживачів, що ТОВ «БОС» буде самостійним виконавцем послуги з централізованого водовідведення (транспортування стічних вод магістральним колектором та очистка стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенська).
З 12 березня в приміщенні Асоціації «Центр» працює кабінет № 7, в якому споживачі можуть підписати договір з ТОВ «БОС» та отримати (безкоштовно) абонентську книжку для оплати послуги з централізовано водовідведення стічних вод (за каналізацію).
Адміністрація ТОВ «БОС»

http://voz.gov.ua/material/7144

1 комментарий

  1. Кто может объяснить, насколько увеличатся или уменьшатся тарифы в сумме на воду и водоотведение в сумме? Было 44,28
    А сейчас? Вроде по отдельности по каждому предприятию уменьшаются…
    А реально? Кто в курсе?
    Объясните ситуацию, пожалуйста

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.