Не пропусти

Працівники Вознесенської місцевої прокуратури зустрілися учнями міста

 

Працівники прокуратури Миколаївщини продовжують започатковані керівництвом відомства зустрічі з учнівським активом та трудовими колективами підприємств області.

Зокрема, 28 лютого цього року першим заступником керівника Вознесенської місцевої прокуратури Вітою Денисенко та заступником керівника цієї прокуратури Григорієм Зіничем проведено профілактичні заходи з учнями Вознесенського професійного ліцею та Вознесенської загальноосвітньої школи № 2. Заходами охоплено понад 60 підлітків.

У ході зустрічей прокурори роз’яснили підліткам основні принципи призначення покарань неповнолітнім, акцентували увагу на невідворотності покарання за вчиненні правопорушення та злочини у неповнолітньому віці, розповіли про основні напрямки роботи правоохоронних органів щодо профілактики правопорушень та соціального захисту неповнолітніх, які вступили у конфлікт із законом, провели особисті бесіди профілактичного характеру із учнями, які перебувають на внутрішньому обліку навчальних закладів та відповіли на запитання.

1 березня 2018 року, на запрошення головного лікаря Новобузької центральної районної лікарні Володимира Лущенка, начальник Новобузького відділу Баштанської місцевої прокуратури Костянтин Кармазиновський зустрівся з колективом медичних працівників та провів навчальний семінар з теми додержання вимог антикорупційного законодавства. У заході прийняли участь понад 50 працівників установи.

Прокурор на конкретних прикладах роз’яснив положення чинного законодавства щодо запобігання корупції  з метою застереження працівників лікарні від корупційних проявів, звернувши особливу увагу на кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень, зокрема, зловживання владою або службовим становищем – ст. 364 КК України, службове підроблення – ст. 366, декларування недостовірної інформації – ст. 366-1, службова недбалість – ст. 367, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою –  ст. 368, провокація підкупу – ст. 370 тощо.

Працівники лікарні брали активну участь у спілкуванні та отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання, найбільша частина яких стосувалась відповідальності за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю та електронного декларування.

Присутні подякували за правову освіту, адже отримані знання допоможуть кожному зорієнтуватись у бурхливому вирі сьогодення та знайти достойний вихід із непростих життєвих ситуацій.

Мета подібних зустрічей – формування правової свідомості, прищеплення поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищення рівня правової культури, попередження асоціальних проявів та запобігання вчиненню корупційних правопорушень.

Звертаємось до громадського активу та молоді приєднатися до проведення освітніх заходів задля правового виховання українців. Органи прокуратури Миколаївщини завжди відкриті до будь-якого спілкування.

За інформацією Баштанської та Вознесенської місцевих прокуратур

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.