Не пропусти

Бюджетні надходження за два місяця 2018 року Вознесенська

      За два місяця поточного року до місцевого бюджету м.Вознесенськ мобілізовано 20387,8 тис. грн., в тому числі  податку на доходи фізичних осіб надійшло 13791,9 тис. гривень. У регіоні втримується позитивний результат надходжень податку на доходи фізичних осіб. Загалом, цьогорічні надходження перевищили показник минулого року на 3216,2 тис. гривень.

????????????????????????????????????

Загальновідомо, від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевого бюджету, відповідно від величини грошових потоків залежить утримання місцевої інфраструктури. Відтак, роботодавцям слід чітко дотримуватись законодавчої норми щодо нарахування заробітної плати, яка з 1 січня 2018 року становить 3723 грн.

Підприємцями-фізичними особами та юридичними особами, що перебувають на обліку в Вознесенському відділенні Очаківської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області та які обрали спрощену систему оподаткування, за  два місяця 2018 року сплатили 3303,8 тис.грн. єдиного податку. Відзначається збільшення надходжень з аналогічним періодом минулого року на 635,8 тис. гривень.

Основну частину надходжень забезпечили фізичні особи – підприємці, які сплатили 2727,2 тис. грн., що на 654,7 тис. грн. більше, ніж в минулому році. Юридичні особи спрямували до бюджету 576,6 тис. грн., що на 18,9 тис.грн. менше, ніж минулого року.

Вознесенське відділення Очаківської ОДПІ

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.