Не пропусти

Відбулася чергова нарада з приводу впровадження «Картки вознесенця»

30 січня відбулася чергова нарада щодо впровадження «Картки вознесенця» за участі: секретаря міської ради Лариси Торжинської, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Путія, розробника «картки» Андрія Жукова, одного з місцевих перевізників Мурмана Піпії та інших представників міської ради, які займаються її впровадженням.

Розробником зауважено, що наприкінці тижня на сервер перевізника буде встановлено програмне забезпечення, на якому працює «Картка вознесенця», та проводитиметься навчання водіїв, які повинні наприкінці кожного дня, заїжджаючи до автобусного парку, вивантажувати дані з планшету до сервісу. Цікавою ідеєю на майбутнє, яка була озвучена Андрієм Жуковим, є можливість безготівкової оплати за проїзд у міському маршрутному таксі.

Як перевізник, Мурман Піпія занепокоєний температурним режимом планшетів із зчитуючими пристроями. Але розробник завірив, що планшет працює без збоїв у діапазоні температур -10/+50°С, а влітку, при можливій спеці більше 50 градусів, буде встановлено спеціальну конструкцію, котра захистить апаратуру від попадання прямих сонячних промінів. Також Мурманом Несторовичем зазначено, що його спеціалістами наразі проводиться робота щодо пошуку більш простої у використанні апаратури, ніж та, що запропонована перевізникам.

Наостанок наради, між керівним складом міської ради та Андрієм Жуковим було обговорено можливість встановлення у міській раді зчитуючого пристрою для «Картки вознесенця» задля електронної реєстрації відвідування місця роботи всіх працівників міської ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6938

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.