Не пропусти

Безпритульність – одна з найактуальніших проблем сучасного суспільства

27541032_958508147658542_2681901286715034523_n

Нині однією з нагальних проблем нашого міста є безпритульні, адже на території Вознесенська не створено належних умов для можливості їх ночівлі.

Саме заради знаходження шляхів вирішення цієї проблеми, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Путія, було проведено нараду з представниками організацій та установ міста, які якимось чином пов’язані своєю діяльністю з особами, котрі не мають постійного місця проживання.

Наразі безпритульні часто залишаються на ночівлю у приймальному відділенні КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» створюючи некомфортні умови персоналу та відвідувачам установи, про що останні неодноразово скаржилися головному лікарю. Але не дивлячись на це, медики надають безпритульним, по можливості, всебічну допомогу.

Тож детально обговоривши усі аспекти проблеми, учасниками наради було запропоновано кілька шляхів її вирішення. Один з головних – створення окремого центру для безпритульних.

Юрій Путій надав доручення більш детально розглянути кожну з пропозицій, вивчити досвід інших міст щодо вирішення подібних ситуацій, налагодити зв’язки з благодійними або релігійними організаціями, які надають допомогу незахищеним верствам населення та запропонувати їм спільні проекти, які б мали змогу допомогти людям, котрі не мають постійного місця проживання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.