Не пропусти

ТОВ «БОС» подає на розгляд нові економічно обґрунтовані тарифи

Доводимо до Вашого відома що Постанова КМУ № 20 від 11.01.2005 року, відповідно до якої ТОВ «БОС» проводило взаєморозрахунки через КП «Водопостачання м. Вознесенськ» з ПАТ «Миколаївобленерго», втратила чинність. Але вступив в дію Наказ № 1 від 4.01.2018 року Мінфіну, яким затверджено «Порядок фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету». Згідно з розділом ІІ пункту 10 Наказу № 1 від 4.01.2018 року ТОВ «БОС» може отримувати субвенції з державного бюджету, за умови що ТОВ «БОС» буде самостійним виконавцем послуги з централізованого водовідведення (транспортування стічних вод по магістральному колектору та очистка стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенськ), буде сформовано та впроваджено тариф в місті Вознесенськ окремо від КП «Водопостачання м. Вознесенськ».

Відповідно до постанови КМУ № 869 від 1.06.2011 р. з усіма змінами та доповненнями, ТОВ «БОС» зобов’язане звернутись та надати на розгляд до регулятора, Вознесенської міської ради (відповідно до ЗУ «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статті 31) економічно обґрунтований тариф, якщо є суттєві зміни, що в впливають на складові тарифу.

Діючий тариф на 2017рік (15,61грн. для абонентів КП «Водопостачання м. Вознесенськ і 27,30грн. для абонентів промислової зони) який встановлено НКРЕКП постановою № 310 від 22.03.2017року «Про внесення змін до постанови НКРЕКП, від 16 червня 2016 року № 1141»  не покриває витрат, що постійно зростають.

Протягом 2017 року збільшилась вартість електроенергії на 7% та прогнозується її збільшення в 2018 році ще на 10-20%, ПММ зросли на 22%, ціни на реагенти на 62%, а також збільшується розмір мінімальної заробітної плати на 16%.

Розмір оновленого планового економічно обґрунтованого тарифу який подається на розгляд регулятору буде становити:

— для абонентів категорії «населення міста» – 18,46 з ПДВ

— для абонентів категорії «бюджетні установи» та «інші комерційні споживачі» – 29,13 з ПДВ

Зауваження і пропозиції приймаються ТОВ «БОС» протягом 7 днів з дати публікації цього повідомлення в газеті «Новини Вознесенська «День за Днем» на підставі Наказу № 390 від 30.07.2012 року із змінами та доповненнями за адресою Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Київська, 287, кабінет ТОВ «БОС»; за телефоном: 5-71-78 або на електронну адресу:  voz_bos@ukr.net

Плановий розрахунок тарифів на централізоване водовідведення для споживачів усіх категорій м. Вознесенська на 2018 рік

Адміністрація ТОВ «БОС»

http://voz.gov.ua/material/6931

3 комментарии

 1. ЕЩЁ ОДНА СМЕРТЕЛЬНАЯ ИГЛА для КАЩЕЯ ООО «БОС»

  Коротко, понятным языком о новом тарифе ООО»БОС».
  Суть того, что я понял.
  ООО»БОС» становится прямым поставщиком для населения и предприятий ЧАСТИ услуги водоотведения (магистральной канализации), …для получения субсидий населения в своей части.

 2. Татьяна

  Для населения это означает, что снова будут отдельные абонентские книжки для водоснабжения и водоотведения. И каждое коммунальное предприятие будет собирать деньги на свои нужды отдельно. Для КП «Водопостачання м.Вознесенска» это плюс. Они не будут собирать деньги для «дяди», а только для себя.
  Только интересно, а что будет с КНС на МАтросова, которая принадлежит КП «Водопостачання»? Сдадут в аренду, или как?
  А как будет с канализационной системой, которая принадлежит этому предприятию?

 3. Administrator

  Да,скорей всего это означает отдельные лицевые счета у населения для БОСА.
  ВОТ капитализм «СУк..а» удивляет. МНожит бумажки, по хлеще социализма.
  По майну, думаю, всё будет, как и прежде, просто в тарифе всё (платежах) всё разделят.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.