Не пропусти

Службове житло має утримуватися в належному стані

30 січня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулася нарада щодо вирішення проблем з жителями службової квартири. Місто, свого часу, надало це житло сім’ї, яка зараз приносить великі незручності усім жителям будинку, а особливо — сусідам. Згідно з інформацією, яку надали жителі багатоповерхового будинку, голова ОСББ та спеціалісти Управління комунальної власності, квартира наразі відключена від усіх комунікацій, там панує антисанітарія, а сім’я виявилася дуже складною. У службовому житлі прописана жінка, яка має інвалідність по зору 2-ї групи, стоїть на обліку у психіатра та її син, який минулого року звільнився з місць позбавлення волі та здійснював фізичне насилля щодо своєї матері.

Спеціалістом відповідного відділу Управління комунальної власності повідомлено, що у жовтні минулого року жінка звернулася до Управління комунальної власності з повідомленням щодо звільнення сина з місць позбавлення волі. В свою чергу, Управління зробило запит до колонії, де була підтверджена вищевказана інформація. Спеціалістами КП «Єдність» в квітні 2017 року зафіксовано факт вскриття квартири, яке здійснив чоловік після повернення на волю. Враховуючи те, що чоловік був відсутній більше 6 місяців, можна звернутися до суду щодо питання позбавлення права на проживання у цій квартирі. А от з приводу жінки все складно, адже в неї немає навіть жодних документів, які завіряють її особу.

Віталій Луков зауважив, що потрібно невідкладно вирішувати питання щодо цієї квартири та особи, яка страждає психічними розладами. Наразі у Вознесенську близько 45 чоловік з такими особливостями, які приносять часткові, а часом й великі незручності своїм сусідам. Але є позитивний досвід з вирішення подібних питань в Управлінні соціального захисту населення: за участі дочки психічно хворого чоловіка було влаштовано до відповідного пансіонату на Західній Україні.

Головний лікар КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» Володимир Красьоха озвучив єдиний, на його думку, варіант вирішення проблеми – відправити жінку до психоневрологічного диспансеру за путівкою Управління соціального захисту населення ВМР. Але за її перебування у цьому закладі потрібно платити кошти. Голова ОСББ завірив, що жителі багатоквартирного будинку ладні зібрати кошти аби оплатити перебування жінки у диспансері, оскільки терпіти цей безлад, який триває близько 5 років, сил вже немає.

Представниками відділу комунальної власності УКВ ВМР та реєстраційної служби було озвучено дві пропозиції, які підтримали всі присутні, а саме –

1. Виїхати комісійно на місце та зафіксувати конкретно, що є в квартирі, чого немає, а у судовому порядку пред’явити претензії щодо руйнування та неналежного утримання службового житла.

2. Запросити на чергову нараду, яка відбудеться на наступному тижні, кваліфікаційного адвоката, який займається подібними питаннями.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6934

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.